Instagram Pinterest Youtube

Koncepcija Chrome

Didžiausia ir labiausiai suderinta

Pasirinkę koncepciją Chrome, galite būti tikri,  Jūsų vonios kambarys Jus nustebins stiliaus ir naudos sinergija. Koncepcija Chrome harmoningai suderinta iki smulkiausių detalių, jos asortimente yra apie 250 elementų. Bendras šios koncepcijos bruožas yra tas, kad visiems jos gaminiams, būtent, vonioms, vonios sienelėms, įvairių variantų dušo kabinoms, dušo padėklams, nutekamiesiems latakams, praustuvams, baldams, įvairių rūšių maišytuvams ir papildomiems aksesuarams, būdinga ovalo forma, suvienijanti juos į plačiai naudojamą rinkinį.

 

Koncepcijos Chrome įranga

Koncepcija Chrome

Sprendimas bet kuriam vonios kambariui

Dėl daugybės tam tikrų gaminių ir tobulos jų harmonijos koncepcija Chrome puikiai tinka bet kokio dydžio vonios kambariuose. Ir tai dar ne viskas! Koncepcija Chrome taip pat apima gaminius, skirtus tualetų kambariams ir visa tai nesenstančio dizaino.


Koncepcija Chrome

Keramika ir kompozitas

Jums labiau patinka klasikinė keramika ar nepriekaištingas  lieto marmuro dizainas? Išsirinkite labiausiai Jums tinkantį variantą ir būkite tikri, kad šioje kolekcijoje bus sprendimų, tenkinančių visus Jūsų reikalavimus, kokie jie bebūtų. Prie keraminių ir lieto marmuro praustuvų, mes pagaminome vonios kambario baldus, idealiai derančius su jų stiliumi ir palaikančius pagrindinę kiekvieno modelio prasmę.


Koncepcija Chrome

Universalus dizainas

Koncepcijos Chrome gaminiai apdalinti paprastu grožiu, kuris niekada nepabosta. Kadangi jų stilius nedominuojantis, jie visada derės su kita vonios kambario įranga.