Instagram Pinterest Youtube

Kodėl RAVAK?

Nes praktiški sprendimai - svarbiausi

Gražų vonios kambarį nori turėti kiekvienas, tačiau būtina patenkinti ir kitus Jūsų reikalavimus. RAVAK koncepcijos ir kiti gaminiai suteiks Jums viską, ko reikia, norint patogiai išsimaudyti vonioje arba nusiprausti duše.

Dėl to, kad turime patirties

Kuriame ir gaminame vonios kambario įrangą daugiau nei 20 metų. Mūsų sprendimams didžiausią įtaką daro praktinė patirtis.

Dizainą suvokiame kaip kažką daugiau, nei vien norą išsiskirti

Geras dizainas tas, kuris mums naudingas. Mes gaminame ne tik šiuolaikines dizaino tendencijas atitinkančius, bet ir praktiškus, naudingus bei saugius gaminius. Dirbame su pasaulinio lygio dizaineriais, taip pat suteikiame galimybių ir čekų talentams.

Kadangi mūsų gaminiais galite pasitikėti

Reputacija yra mums svarbiausia. Naudojame tik kokybiškiausias medžiagas ir suteikiame gaminių garantiją net iki 10-ties metų. Įsigyję RAVAK gaminius, nedvejosite dėl vonių tvirtumo, dušo kabinų sandarumo, sklandaus dušo durų varstymo, vonios kambario baldų ilgaamžiškumo.

Todėl, kad esame atsakingi

Mūsų klientai yra ir mūsų partneriai, ir mes visada pasiruošę jiems padėti. Siūlome profesionalų gaminių montavimą, priežiūrą bei klientų aptarnavimą. Kreipkitės į mus!