Instagram Pinterest Youtube

RAVAK dizainas

Savo pirkėjams mes siūlome ne tik originalius, bet ir praktiškus, naudingus bei saugius gaminius. Sugebėjimas pamatyti grožį - tai dar ne viskas. Gero dizaino pagrindas yra estetinis mąstymas ir harmonijos suvokimas. Profesionalus dizaineris, pirmiausia, turi būti geras technikas ir konstruktorius, sugebantis įvertinti praktines gaminio savybes ir suteikti jam estetinio originalumo. Dėl šios priežasties savo gaminiams kurti RAVAK išsirinko tokias dizaino dirbtuves, kurios sėkmingai konkuruoja su kitomis konkrečioje srityje, pvz., automobilių pramonėje. Tie patys dizaineriai, kurie projektuoja žymiausių automobilių kėbulus ir interjerus, dirba ir kompanijoje RAVAK.

 

Kryštof Nosál – studio Nosal Design

Kryštof Nosál

Nosal dizaino studijos įkūrėjas.

Geriausias Čekijos dizaineris sutelkia dėmesį į gaminio dizainą, kuriame genialią idėją sujungia paprastu sprendimu. Savo išradimus jis pritaikė, pavyzdžiui, kurdamas prekės ženklui „Narex“, yra „Electrolux“ skalbyklės dizaino bendraautoris ir daugelio populiarių vonios kambario gaminių RAVAK autorius (serijų „Rosa“, „Chrome“, „10°“, „Classic“, „Evolution“). Su RAVAK gaminiais nuolat dalyvauja prestižiniuose konkursuose: buvo nominuotas „Czech Grand Design“ apdovanojimui, yra EDIDA, „Top Design“ ir „Red Dot“ apdovanojimų laimėtojas.

Devizas: "Naudojant paprastas priemones, bandyti pasiekti maksimalų efektą. Supaprastinant ir pašalinant tai, kas nereikalinga, sukurti išskirtinės išvaizdos gaminį."

 

 

Achim Storz – studio Storz

Achim Storz

Design Storz“ studijos įkūrėjas.

Kurdama vonias, „Storz“ studija remiasi turtinga patirtimi, sukaupta kuriant „Porsche“, „BMW“ bei „Audi“ automobilių interjerą, bei plataus vartojimo prekes „Adidas“, „Hugo Boss“ bei „Colgate“ gamintojams. RAVAK gaminiams Achim Storz suteikė originalių autorinių idėjų ir preciziškų sprendimų.

Devizas: "Dizainas sukuria tapatybę. Tapatybė sukuria įvaizdį. Įvaizdis sukuria sėkmę."