Instagram Pinterest Youtube

Parodos ir mugės

RAVAK produkcija yra dažnai pristatoma Čekijos ir pasaulio mugėse. Vienos garsiausių – prekių mugė ISH Frankfurte prie Maino arba MOSBUILD Maskvoje. RAVAK taip pat aktyviai veikia meno ir dizaino srityje. Mūsų dizainerių darbai eksponuojami Prahoje vykstančios dizaino ir mados savaitės Designblock metu.

Best Of Czech Grand Design festivalis Pelle viloje Prahoje

29. 3. - 2. 4. 2017, Best Of Czech Grand Design festivalis Pelle viloje Prahoje

Praustuvai Moon, už kuriuos dizaineris Kryštof Nosal Czech Grand Design konkurse buvo nominuotas Metų dizainerio kategorijoje, o gamintojas RAVAK - Metų gamintojo kategorijoje. Moon praustuvai buvo eksponuojami unikalioje finalistų parodoje. Pelle viloje keturias dienas vyko ekspozicijos, dirbtuvės, paskaitos, taip pat buvo prekiaujama apdovanojimus pelniusiais gaminiais.

Tarptautinė vonios įrangos, šildymo bei vėdinimo paroda ISH Frankfurte prie Maino

14. - 18. 3. 2017, Tarptautinė vonios įrangos, šildymo bei vėdinimo paroda ISH Frankfurte prie Maino

Didžiausiame tarptautiniame gamintojų susitikime šiemet apsilankė 200 114 lankytojų. RAVAK prekės ženklas buvo pristatytas kartu su kitais 2482 parodos dalyviais iš 61 pasaulio šalies. Stendą sukūrė dizaineris Kryštof Nosal. 250 m2 plote jis novatoriškai išplėtojo kubo formos idėją, kuri perteikė vonios koncepciją 10°. „Pristatome visuomenei dušo kabiną 10°, kuri savo naujoviškos koncepcijos dėka gali pilnaverčiai tarnauti ir kaip dušas, ir kaip vonia“, - sakė RAVAK marketingo direktorius Jan Hudak. Lankytojai iš viso pasaulio turėjo galimybę apžiūrėti naują Moon praustuvų kolekciją bei susipažinti su pačiomis populiariausiomis dabartinėmis vonios kambario produktų kolekcijomis, tokiomis kaip Chrome, Formy ir kt.

Dizaino ir mados savaitė Designblok Prahoje

27. - 31. 10. 2016, Dizaino ir mados savaitė Designblok Prahoje

Didžiausioje Čekijos dizaino ir mados parodoje RAVAK pristatė naują autorinę praustuvų Moon kolekciją, kurią sukūrė dizaineris Kryštof Nosal.

Paroda MOSBUILD 2015

31. 3. - 3. 4. 2015, Paroda MOSBUILD 2015

Bendrovė RAVAK dalyvavo 21-ojoje tarptautinėje statybos ir interjero parodoje Mosbuild 2015, kuri vyko nuo kovo 31 d. iki balandžio 3 d..

Tarptautinė vonios įrangos, šildymo bei vėdinimo paroda ISH Frankfurte prie Maino

10. 3. - 14. 3. 2015, Tarptautinė vonios įrangos, šildymo bei vėdinimo paroda ISH Frankfurte prie Maino

ISH yra garsiausia pasaulinė vonios kambario, energetikos, atsinaujinančių energijos šaltinių bei oro kondicionavimo įrangos mugė. Vienu iš pagrindinių parodos devizų buvo „Design and Function in Harmony“ („Dizaino ir funkcionalumo harmonija“), kuris puikiai dera su pagrindiniais RAVAK prekės ženklo tikslais. Bendrovė RAVAK šioje parodoje dalyvavo jau šeštąjį kartą nuo 2003 metų ir atstovavo savo šaliai kaip didžiausias vonios kambario produktų gamintojas Vidurio ir Rytų Europoje. Parodos dėka bendrovė eksportuoja savo produktus į daugiau nei 50 pasaulio šalių.

Paroda MOSBUILD 2014

15. 4. - 18. 4. 2015, Paroda MOSBUILD 2014

Bendrovė RAVAK dalyvavo Europos mastu pagarsėjusioje kasmetinėje parodoje MOSBUILD 2014, kuri vyko nuo balandžio 15 d. iki 18 d..

Czech Grand Design nominantų paroda Prahoje

24. 1. - 31. 3. 2014, Czech Grand Design nominantų paroda Prahoje

Prahos Nacionalinio Technikos Muziejaus parodų salėje buvo pristatyti Čekijos dizaino akademijos Czech Grand Design 2013 apdovanojimams nominuotų autorių darbai. Prekės ženklo RAVAK pagrindinis dizaineris Kryštof Nosal pristatė praustuvą iš vonios kambario kolekcijos Bath Gallery, už kurį buvo nominuotas šiam prestižiniam apdovanojimui.

Mugė Big 5 Show Dubajuje

25. - 28. 11. 2013, Mugė Big 5 Show Dubajuje

RAVAK atstovybė Dubajuje reguliariai dalyvauja didžiausioje vietinėje mugėje Big 5 Show. Parodoje pristatyta Chrome kolekcija sulaukė didelio lankytojų susidomėjimo, tame tarpe ir šeicho Hamdan bin Rashid Al Maktoum, kuris yra mugės organizatorius ir RAVAK bendrovės klientas. Savo poilsio rezidencijoje jis naudoja vonią You.

Dizaino ir mados savaitė Designblok Prahoje

7. - 13. 10. 2013, Dizaino ir mados savaitė Designblok Prahoje

15-osios jubiliejinės parodos Designblok metu RAVAK pristatė naujieną - vonios rinkinį Bath Gallery, kurį sukūrė pagrindinis dizaineris Kryštof Nosal. Apie naujojo produkto sėkmę byloja didelis spaudos dėmesys ir autoriaus nominavimas Metų dizainerio 2013 kategorijoje Czech Grand Desigh apdovanojimuose.