Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Vandens maišytuvų priedai

Maudynės po dušu – ne tik kasdienė rutina, bet ir vienas iš prieinamiausių atsipalaidavimo būdų namų sąlygomis. Būtent didelis aksesuarų asortimentas leis Jums susikurti savo atsipalaidavimo oazę. Pirma sąlyga yra vandens išvadas ir vandens maišytuvas. Bet tai dar ne viskas. Jums taip pat prireiks dušo galvutės, kurios būna įvairių formų, dušo žarnų, kurios būna iš įvairių medžiagų ir įvairaus ilgio, taip pat pasinaudokite praktiškais dušo laikikliais. Tiems, kuriuos vargina atskirų komponentų parinkimas, siūlome jau sukomplektuotus dušo rinkinius, kuriuose yra viskas, ko reikia.

Apgalvota harmonija
Daugelis RAVAK dušo aksesuarų formuojami ir nuolat atnaujinami, atsižvelgiant į visas atsirandančias pagrindinės produkcijos naujoves.

Geros kokybės medžiagos
Mes, vonios kambarių įrangos gamintojai, puikiai žinome, kokias apkrovas turi išlaikyti medžiagos, iš kurių pagaminti mūsų gaminiai. Kaip tik todėl, kad mūsų gaminiai tarnautų kuo ilgiau, mes laikomės griežčiausių kokybės standartų jų atžvilgiu.

Suderintas dizainas
Jūs investavote į  dušo kabiną, kuri ilgus metus turi Jus džiuginti? Nesugadinkite atlikto darbo paskutiniu štrichu - netinkamomis detalėmis. Mes specialiai sukūrėme harmoningai suderintus dušo aksesuarus, kurie tiks visoms mūsų kolekcijoms.