Google+ Youtube

RAVAK technologijos ir medžiagos

Suderinę ilgametę patirtį, naujausias technologijas ir kokybiškas medžiagas, užtikriname savo gaminių kokybę.

2008 metais gamyklos patalpose įdiegėme naują unikalią technologiją – galvanizaciją. Tokiu būdu dušo kabinų gamybos procesą kontroliuojame nuo pradžios iki pabaigos ir nuolat tikriname jų kokybę. Naudodami galvanizavimo ir dažymo linijas, atliekame galutinę dušo kabinų apdailą.

 

Pačios tvirčiausios dušo kabinos aliuminio rėmo dangos, vadinamos satin, gamyba.

Ekologiška, elektrostatinė dušo kabinų aliuminio rėmo spalvinė danga.

Akrilo vonios gaminamos pagal naujausią vertikalaus kaitinimo technologiją.

AntiCalc - revoliucinė technologija, kuri ant stiklo paviršiaus sukuria nematomą apsauginį "skydą" nuo kalkių ir vandens apnašų. Stiklo priežiūra tampa daug paprastesnė.

Laminavimas - tai būdas sustiprinti lietą akrilą poliuretano derva su stiklo pluoštu. Vertingiausias laminato privalumas yra didesnis gaminio stiprumas ir standumas.

PU Plus yra unikali gamybos technologija, išrasta kompanijos RAVAK - akrilo vonios sutvirtinimas poliuretano putomis. Poliuretano putos vonioms suteikia standumo ir tvirtumo. Tokios vonios pasižymi ypač geromis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis. Jos ypač tinka masažinėms sistemoms įrengti.

RAVAK vonios kambario baldai yra specialiai impregnuoti – apsaugoti nuo itin didelės drėgmės vonios kambaryje. Durelės du kartus nudažytos ir padengtos blizgiais poliuretaniniais, ypatingo atsparumo įbrėžimams dažais. Baldai yra kuriami pagal vonių ir praustuvų formą, todėl visi vonios kambario elementai sudaro estetinę ir funkcinę vienovę.

Dušo padėklai ir praustuvai gaminami iš unikalios medžiagos – tai kompozicinė, dolomito pagrindu pagaminta medžiaga, pasižyminti praktiškumu ir estetinėmis savybėmis. Produktų privalumai: pavyzdžiui, dušo padėklai „Galaxy Pro“ bei visi RAVAK praustuvai yra formų įvairovė, tvirtumas, aiškūs kontūrai ir lygūs paviršiai.