Instagram Pinterest Youtube

RAVAK kokybė

Mūsu gaminiais galite pasitikėti

Už mūsų sėkmės slypi laikymasis esminių taisyklių, tokių, kaip aukščiausios kokybės užtikrinimas, išskirtinių technologijų naudojimas, mūsų patyrusių meistrų rankų miklumas ir orientavimasis į originalų autorinį dizainą. Būtent tai skiria mus nuo konkurentų - mūsų gaminiai visais atžvilgiais orientuojami į klientus – juose atsispindi šiuolaikinės tendencijos, todėl jie patinka net patiems reikliausiems iš Jūsų. Turtingo gaminių asortimento ir apgalvoto dizaino dėka siūlome sprendinius visam vonios kambariui, įskaitant profesionalias konsultacijas ir aptarnavimą. Mūsų gaminiai yra aukščiausios kokybės, sertifikuoti, ir dėka to jiems suteikiame ilgesnę garantiją.

 

RAVAK kokybė - Medžiagos

Medžiagos

Medžiagų parinkimui skiriame didžiulį dėmesį, nes puikių rezultatų galima pasiekti tik iš jautriai apdorotų geriausių žaliavų.

 

RAVAK kokybė - Vonios

Vonios
RAVAK vonias liejame iš akrilo. Kodėl?

  • Akrilą lengva formuoti, konkretus vonios modelis tokiu būdu gali pasiūlyti apgalvotą patogumą kiekvienai figūrai ir poreikiams.
  • Akrilas yra nelaidus šilumai, nešaldo. Akrilinėje vonioje vanduo ataušta lėčiau.
  • Akrilas yra lengvesnis nei kitos vonioms gaminti skirtos medžiagos. Vonios montavimas vonios kambaryje dėl šios priežasties yra paprastesnis, malonesnis ir manipuliavimas ja.
  • Akrilas yra pigesnis, lyginant jį su kitomis medžiagomis vonių gamybai. Akrilinė vonia taip sukuria geresnį kainos ir ilgaamžiškumo santykį.

Vonių gamybai naudojame lietą akrilą (PMMA). Jis ilgą laiką išlaiko savo formą, neišsikraipo ir netrūkinėja. Mūsų vonioms galime suteikti ilgesnį garantinį laikotarpį – 10 metų.

Klientai rinkoje gali susidurti su konkurentų gaminiais iš ekstruduoto akrilo. Cheminiu požiūriu kalbama apie vienodą gaminį (polimetilmetakrilatą) kaip ir lietas akrilas, skirtingas jų gamybos būdas turi įtakos esminėms šios medžiagos naudingosioms savybėms ir sąlygoja jų skirtumus. Ekstruduotas akrilas gaunamas tempimo būdu, taigi išsaugoma tik dalis šios medžiagos savybių. Kai kada vonių gamybai dėl žemos kainos panaudojamas labai plonas ekstruduoto akrilo sluoksnis, kuris vėliau armuojamas ABS plastiko plokšte Ir nors vonios pagamintos iš šios medžiagos pigesnės, jos pasižymi prastesnėmis kokybinėmis savybėmis, o po įmontavimo vonios kambaryje, laikui bėgant, gali sueižėti.

Kokybiškas lietas akrilas, pavyzdžiui, Lucite firmos, kurį naudojame RAVAK bendrovėje, atvirkščiai, liejamas į paruoštas formas. Akrilo plokštė tokiu būdu išsaugo visas jai būdingas fizikines savybes ir suteikia geresnes garantijas, kad gaminys ilgą laiką išsaugos pageidaujamą formą neiškryps ir nesueižės.

RAVAK kokybė - Dušo kabinos

Dušo kabinos
Dušo kabinų profiliai turi išbūti ekstremaliose sąlygose, veikiami karšto vandens, garų, staigių temperatūrų svyravimų ir drėgno oro. Todėl jų gamybai naudojame kokybišką legiruotą aliuminį, kurio paviršius papildomai apdorojamas. Visi dušo kabinų profilių ar sienučių paruošimo darbai atliekami nuosavame galvanizavimo ir lakavimo ceche Příbram mieste, visais atvejais stengiamės užkirsti kelią paviršių pažeidimams, kurių gali atsirasti jau pervežant gamybines medžiagas.

RAVAK siūlo tris plačiausiai paplitusius dušo kabinų profilių apdorojimo būdus, kalba eina apie anodavimą (satino arba blizgus), miltelinį lakavimą ir chromavimą. Anodavimo būdu RAVAK siūlo patį kokybiškiausią aliuminio ruošinių paviršiaus apdorojimą rinkoje, kuris vadinamas satino. Dušo kabinų profilių satino variantas pasižymi ypatingu atsparumu įbrėžimams. Profilio paviršius apdorotas satino būdu pasižymi tokiomis pačiomis savybėmis kaip korundas (kristalinis alfa aliuminio oksidas AbOi, mineralas), kuris tvirtumo požiūriu Mohoso kietumo skalėje užima vietą iš karto po deimantų. Tokiu būdu paruoštos dušo kabinos atspariausios subraižymui. Blizgus anodavimas pilnai atitinka šiuolaikiško dizaino poreikius, bet yra mažiau atsparus įbrėžimams. Dažniausiai naudojamas profilių apdorojimas yra lakavimas. Naudojame tam epoksidinius - poliesterinius miltelinius dažus (atspalvis RAL 9003), kurie yra kokybiškiausi iš visų miltelinių dažų – elastingi, atsparūs chemiškai ir senėjimui, bet tuo pačiu išlaikantys spalvinį patvarumą.

Chromavimas ant rankenų, vyrių ir laikiklių atliekamas chromuojant žalvarį. Kieto metalo ir aukštos kokybės chromavimo dėka, galime garantuoti šių elementų labai ilgą tarnavimo laiką, tai patvirtina ir atliktas 30 metų gyvavimo testas.

Dušo kabinų stacionariems elementams naudojame kokybišką poliesterio užpildą, kurio storis 2,5 mm, arba termiškai grūdintą saugų kalcio natrio silikatinį stiklą arba grūdintą 6 arba 8 mm storio stiklą, apdorotą pagal savo patentuotą technologiją RAVAK AntiCalc®.

RAVAK kokybė - Dušo padėklai ir praustuvai iš lieto marmuro

Dušo padėklai ir praustuvai iš lieto marmuro
Dauguma mūsų pasiūlos dušo padėklų ir praustuvų yra pagaminti iš lieto marmuro, sudaryto iš susmulkinto dolomito ir dervos mišinio. Liejama į formas, kas užtikrina gaminio vienodumą visomis kryptimis. Juose nėra vietų, pasižyminčių skirtingomis fizikinėmis – mechaninėmis savybėmis. Lietas marmuras atitinka griežčiausias higienines normas ir pasižymi puikiomis šiluminės izoliacijos savybėmis. Lieto marmuro gaminių paviršius yra padengtas blizgiu tampriu apsauginiu sluoksniu Gelcoat, susidedančiu iš poliesterio dervų, kuris užtikrina lengvą valymą ir lankstumą liečiant. Gaminiai iš šios medžiagos išsiskiria puikiu tvirtumu, tiksliai suformuotomis briaunomis (kraštais) ir tobulai lygiais plotais. Visiems gaminiams iš lieto marmuro suteikiama pratęstą garantinį laikotarpį – 5 metus.

Lietas marmuras yra susmulkinto dolomito/klinčių ir poliesterio dervos mišinys. Liejamas į formas, kas užtikrina gaminio vienodumą visomis kryptimis. Lietas marmuras atitinka griežčiausias higienines normas ir išsiskiria puikiomis šiluminės izoliacijos savybėmis. Lieto marmuro gaminių paviršius yra padengtas blizgiu tampriu apsauginiu sluoksniu Gelcoat iš poliesterio dervų, kurie užtikrina lengvą valymą ir lankstumą liečiant.

Gaminiai iš lieto marmuro nėra akyti, jie tvirti ir atsparūs bakterijų bei pelėsių sankaupoms, o lyginant su kitomis medžiagomis, tokiomis, kaip keramika, skarda arba klasikinis marmuras, liečiant sukelia šiltesnius potyrius. Dušo padėklai iš lieto marmuro pasižymi puikiu stabilumu, aukšta keliamąja galia ir tvirtumu, o ir savo vos trimis centimetrais storio nuolydžiu užtikrina patikimą nutekėjimą į kanalizaciją. Dėl puikių lygių kraštų ir kampų, kokius galima padaryti tik iš marmuro, supaprastėja jų montavimas, galimas jų įrengimas prie pat sienos su minimalia siūle, jie taip pat tinkami vonios kambariuose, pritaikytuose neįgaliųjų poreikiams.

RAVAK kokybė - Nutekėjimo latakai

Nutekėjimo latakai
RAVAK nutekėjimo latakus gaminame subalansuodami aukščiausią kokybę ir praktinius privalumus. Pirkėjas gali pasirinkti arba nuotekų lataką su nerūdijančiomis grotelėmis, kurių pagrindinis privalumas yra žemas statybinis aukštis (75 mm) ir jis idealiai tinkamas rekonstrukcijoms, konkrečiai, daugiabučiuose, kur neįmanomas gilus įrengimas. Visiškai nerūdijančius latakus gaminame iš kokybiško plieno, jie užtikrina didelį vandens pratekėjimą (net 60 l/min), statybinis aukštis yra vos 10 mm, jie turi tobulai išvalomą sifoną, sudvejintą kvapų dangtį, kai vandens stulpelio aukštis yra 50 mm, o dėl panaudotų kokybiškiausių medžiagų mes jiems galime suteikti net 25 metų naudojimo garantiją.

RAVAK kokybė - Vonios kambario baldai

Vonios kambario baldai
Kokybiškų medžiagų ir komponentų pritaikymo pavyzdys yra vonios baldai RAVAK. Korpusus gaminame iš giluminiu būdu presuotų medienos drožlių plokščių, impregnuotų panaudojant AMT technologiją (AntiMoistureTreatment), to dėka baldai patvarūs ir drėgname vonios kambaryje. Atidarymo mechanizmus užsakome iš prestižinių Europos gamintojų, jie testuojami 100 000 atidarymo ciklų. Baldus plėtojame kaip konceptualių sprendinių dalį, siejant su atskirais praustuvais, todėl bendrai jie sudaro estetišką ir funkcionalią visumą. Visiems baldams suteikiame išskirtinę ilgesnę garantiją – 5 metų.

Skirtingai nei kiti gamintojai, RAVAK savo vonios kambario baldams naudoja giliai impregnuotas presuotų medienos drožlių plokštes (MFP- melamine faced particleboard), kurios nuo vandens apsaugotos visame profilyje, pačiu aukščiausiu atsparumo vandeniui lygiu. Kontūrų lipdymui naudojame specialius klijus, kurie užsandarina medžiagos poras, o kombinacijoje su vidiniu impregnavimu tampa absoliučiai atspariais vandeniui. Šių multifunkcinių presuotų medžio drožlių plokščių paviršius yra lygus, atsparus trūkinėjimui ir jam nereikia jokio papildomo apdorojimo. Plokštės, be to, yra labai apkrautinos ir nepaprastai stabilios.

Spintelių dureles ir lakuotus korpusus gaminame iš MDF plokščių, kurios sudaro pilnavertę ir multifunkcinę alternatyvą masyviai medienai. Kai kuriose serijose (Clear, Formy, plokštės po praustuvais) ir toliau apdailiname tvirta uosio ar ąžuolo fanera, pritaikyta pageidaujamam atspalviui ir paviršių sutvirtinant trimis sluoksniais poliuretaninio lako, atsparaus UV spinduliuotei ir vonios kambario kosmetikai. Faneravimas suteikia vonios kambariui natūralaus medžio pojūtį, bet už prieinamą kainą ir be tradicinių charakteristikų, kurių neišvengiama panaudojus masyvią medieną, tokių kaip šakotumas, formos nestabilumas arba nevientisa spalva.

Medis, iš kurio gaminamos plokštės RAVAK vonios kambario baldams, yra sertifikuotas sistemos PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification). Tai garantuoja, kad jis kilęs tik iš miškų, kuriuose ūkininkaujama gamtą tausojančiu būdu. Ši mediena yra lengvai įrodomos kilmės ir ji garantuoja vartotojui, kad kilusi iš tvaraus ūkininkavimo bei prisideda prie mūsų planetos gamtos turtų išsaugojimo.

RAVAK kokybė - Vandens maišytuvai

Vandens maišytuvai
Vandens maišytuvus gaminame iš aukštos kokybės žalvario, kurios paviršius padengtas pakankamai storu chromo sluoksniu, užtikrinančiu didelį atsparumą nusidėvėjimui ir ilgaamžiškumą. Kiekvieno RAVAK vandens maišytuvo širdį sudaro aukščiausios kokybės kasetė, pagaminta panaudojant specialią technologiją iš aliuminio oksido, pasižyminčio ypatingu kietumu ir Mohoso kietumo skalėje užima vietą iš karto po deimantų, o daugeliu atvejų naudojamo kaip deimantų pakaitalo. Mūsų vandens maišytuvai yra nekenksmingi sveikatai, sertifikuoti nepriklausomų auditorių ir paprastai montuojami su esama armatūra. Vandens maišytuvams ir priedams suteikiama 5 metų garantija.

RAVAK vandens maišytuvų kokybę, konkrečiai, keraminių su kasete, pasižymintys laipsnišku ir lengvu judesiu, testuojame daugiau nei 700 000 judesių. Visų maišytuvų perlatorius (ištekamoji anga) pagamintas iš plastikinių sietelių, kurie iki minimumo apriboja kalkių apnašų susidarymą. Kartu su RAVAK vandens maišytuvų vonios programa siūlome ir buitines priežiūros priemones bei garantiją, kad Jūsų problemų sprendimas bus surastas per 3 dienas Jūsų namuose, specializuoto serviso pagalba.

 

RAVAK kokybė - Technologijos

Technologijos

Mes esame mados tendencijų kūrėjai, plėtojame išskirtinius techninius sprendinius ir patentuotas technologijas.

 

RAVAK kokybė - Dušo kabinų paviršinis apdorojimas

Dušo kabinų paviršinis apdorojimas
Esame vieninteliai Vidurio ir Rytų Europoje, turintys nuosavą galvanizavimo ir lakavimo cechus, užtikrinančius mūsų visišką dušo kabinų, durų ir sienučių paviršių apdorojimo kontrolę. Anodavimo technologijos dėka siūlome ir paviršių apdorojimą satino būdu. O pastaroji, atsparumo ir kietumo prasme, lygintina su korundo vertėmis, kurios Mohoso kietumo skalėje užima vietą iš karto po deimantų.

Anodavimas yra elektrocheminis procesas, kai ant metalo paviršiaus, kuris elektrolitinėje vonioje įjungtas kaip anodas, susidaro vienodas kompaktiškas oksido sluoksnis, žymiai tvirtesnis ir chemiškai atsparesnis nei pats metalas - tokiu būdu pagerinamos mechaninės ir cheminės anoduotų gaminių savybės. Rezultatu gali būti lygus matinis sidabrinės pilkos spalvos paviršius, vadinamas satinu. Anodavimo technologija gaminame ir kitą paviršiaus paruošimą, pavadintą išblizgintas aliuminis arba tik “blizgesys”. Ši technologija leidžia pagaminti dizaino prasme puikias dušo kabinas, kurioms reikalingas švelnesnis elgesys, kad nebūtų subraižyti jų profilių paviršiai.

Labiausiai paplitusia dušų kabinų profilių apdorojimo technologija yra lakavimas. Atliekamas ant chemiškai apdoroto paviršiaus, padengiant jį miltiniais dažais elektrostatiniame lauke, o vėliau šie dažai susilieja šilumoje. Siekiant atitikti griežtas europines normas RAVAK investavo į savo technologiją, leidžiančią pasiekti aukštesnės nei standartinė kokybės.

RAVAK kokybė - Supernova dušo kabinų naudojimo be gedimų gyvenimo garantija

Supernova dušo kabinų naudojimo be gedimų gyvenimo garantija
AntiBlock technologijos dėka modelių iš Supernova serijos atveju galime užtikrinti mažiausiai 10 metų naudojimo be defektų ir tylaus durų uždarymo garantiją. Sistema Anti Block užkerta kelią stumdomų durų dalių strigimui ir kryžiavimuisi, o tai turi esminės įtakos viso gaminio gyvybingumui ir naudojimo laikotarpiui. Antiblokavimo mechanizmo veikimo principas yra tas, kad vagutės, kuriomis juda stumdomos dalys, apsaugotos praktiškai nepažeidžiamu plastikiniu dėklu, pasižyminčiu puikiomis slankumo savybėmis.

RAVAK kokybė - Vonių gamyba

Vonių gamyba
Gamindami vonias naudojame pažangią vertikalaus taškinio šildymo vakuuminiuose termopresuose technologiją, kurios dėka mums sekasi akrilinę plokštę idealiai ištempti iki formos. Laminato ir poliuretano purškimas, tikslių vonių kontūrų išpjovimas ir angų gręžimas vyksta robotizuotoje darbo vietoje, kurioje naudojamas modernus Kawasaki markės robotas iš Japonijos. Purkšto laminato ant pagrindo padengimą užbaigiame rankiniu būdu, nes tik taip galima užtikrinti detalių vonios gamyboje idealumą bei išlyginti laminato nevienodumą.

RAVAK kokybė - Vandens maišytuvų gamyba

Vandens maišytuvų gamyba
RAVAK vandens maišytuvai suteikia tai, ko daugelis kitų gamintojų negali pasiūlyti. Įsitikinimą, kad maišytuvas yra kokybiškas ne tik iš išorės, bet ir viduje. Kapsulė, kuri užtikrina nuoseklų svirties judėjimą, po gamybos gludiname deimantiniais diskais tol, kol pasiekiamas idealus lygumas. Galiausiai į juos ultragarso pagalba įterpiamos mikrokapsulės, kuriose laikosi alyva, užtikrinanti lengvą svirtelės valdymą vienu pirštu.

RAVAK vandens maišytuvai yra gaminami panaudojant daugybę išmanių technologijų, suteikiančių gyvenimui daugiau malonumo. Daugiausia tokių funkcijų savyje sutelkia termomaišytuvai, sugebantys sulyginti slėgį vamzdžiuose taip, kad užkirstų kelią nusiplikinimui karštu vandeniu arba lediniam dušui, t. y. jie sugeba užkirsti kelią nepageidautinam temperatūros pokyčiui virš 38°C dėka saugiklio ir per keletą sekundžių sumaišyti karštą ir šaltą vandenį pradėjus jį leisti, o tuo pačiu metu padeda taupyti vandenį.

RAVAK kokybė - Stiklo apsauga

Stiklo apsauga
Visi mūsų gamybos stiklai iškeliauja su mūsų patentuota technologija RAVAK AntiCalc®. Pastaroji ant stiklo paviršiaus sukuria nematomą apsauginį skydą, atstumiantį vandenį, ir taip saugo stiklą nuo negrįžtamų pažeidimų vandens nuosėdomis. Šią technologiją RAVAK naudoja dušo kabinų stiklų ir sienučių padengimui kaip vienas iš nedaugelio gamintojų jau gamyboje - ji įskaičiuota į produkto kainą.

 

RAVAK kokybė - Kontrolė

Kontrolė

Iš patirties žinome, kad norint pasiekti idealių rezultatų, būtina užtikrinti rūpinimąsi kiekviena detale. Rūpestingai kontroliuoti kiekvieną gamybos žingsnį - mūsų kertinė užduotis. Po nuoseklių atskirų gamybos fazių patikrinimų visuomet dar atliekama giluminė viso gaminio kontrolė. To dėka visi mūsų plačios pasiūlos gaminiai atitinka pačias griežčiausias normas bei kriterijus. Paskutinę – pasirengimo pardavimui - fazę sudaro įpakavimas ir sandėliavimas, užkertantys kelią net ir menkiausiam gaminio apgadinimui jo pristatymo klientui metu.