Instagram Pinterest Youtube

Net plaunant rankas jauskis, kaip apsilankęs galerijoje

Praustuvai Yard

Daugiau informacijos apie gaminį

Praustuvai

Geriausias praustuvas – tas kuris patogus, praktiškas ir žinoma gražus. Jis turi būti erdvus ir nevaržyti judesių, taip pat pakankamai vietos daiktams susidėti (pvz.: muilinei, dantų šepetėliams). Praustuvai RAVAK pagaminti iš kokybiškų medžiagų, lengvai valomi, galima montuoti padidinto naudojimo zonose ir suderinti su spintele. Praustuvas su spintele sukurs estetišką visumą.

Kartu su klasikiniais praustuvais, kurių dydžiai 60, 70 ar 80 cm, mes siūlome dvigubus praustuvus (Chrome, Classic) arba mini praustuvus (Chrome, Classic), kurie tilps ir tualete.

Praustuvai RAVAK dera su vonios kambario koncepcijomis. Kai kuriuos praustuvus dizaineris sukūrė taip, kad juos būtų galima montuoti ant vonios ( Avocado, BeHappy II). Minėtus praustuvus galima montuoti ir su jiems pritaikytomis spintelėmis.

Praustuvai gaminami iš smulkinto dolomito (lieto marmuro) arba keraminiai. Svarbiausias lieto marmuro praustuvo privalumas tai ypač lygios briaunos ir lygus paviršius daiktams. Keraminiai praustuvai suteikia didesnę pasirinkimo laisvę - tvirti, lengva prižiūrėti, išsiskiria išskirtiniu dizainu.