Instagram Pinterest Youtube

Nemokamas vonios kambario įrangos parinkimas per 1 darbo dieną. Rašykite infocentras at ravak.lt, arba skambinkite 8-800-21221 Vonioje-tik "RAVAK"!
Įsigysite pas mūsų partnerius visoje Lietuvoje.

Vonios kambario sprendimai

Vonios kambariui, kaip ir visam Jūsų namui, reikia tam tikros idėjos, kuri suvienytų reikiamą atskirų gaminių skaičių į funkcionalią ir estetišką visumą. Mes Jums parengėme daugybę pasiūlymų, arba kitaip sakant koncepcijų, kurios atitiks Jūsų pageidavimus, įgyvendins Jūsų planus ir pasiūlys nepakartojamų variantų apipavidalinant vonios kambarį

Aštuonios vonios kambarių koncepcijos apima ne tik vonias ir suderintus praustuvus, bet ir vonios sieneles, vonios kambario baldus ir vandens maišytuvus. Semkitės įkvėpimo iš mūsų pasiūlymų!

Koncepcijos apima ir nedidelių vonios kambarių, kuriuos įrengiant svarbus kiekvienas centimetras sprendimus, ir gaminių rinkinius vidutinėms bei didžiulėms vonioms, kuriose, priešingai, yra kur pasilepinti.

Siūlome 8 suderintus pagal dizainą pasiūlymus – vonios kambarių koncepcijas:
  • koncepcijos 10° pagrindas – šiuolaikinis dizainas ir efektingas pagaminimas
  • bet kurio vonios kambario pagrindu gali būti stilinga Chrome koncepcija, kuri apima vonią, dušo kabiną ir kitus gaminius
  • apgalvotus nedidelių vonių sprendimus siūlo Avocado ir BeHappy koncepciją
  • praktiška koncepcija Rosa su trim asimetrinėmis voniomis tiks bet kuriam vonios kambariui
  • dėl klasikinės formos vonios koncepcijos Classic  Jūsų vonios kambary  pasirodys šiuolaikišku ir praktišku dizainu

Pasirinkite vieną iš mūsų koncepcijų ir Jums nereikės eikvoti savo laiko ilgiems vaikščiojimams po specializuotas parduotuves ir dizaino studijas.