Instagram Pinterest Youtube

Prausimasis duše

B SET BSD2 100 L/R

B SET BSD2 100 L/R durims BSD2

Dizaino prasme atidirbtų vyrių, laikiklių, jungių ir rankenų rinkinys puikiausiai leidžia atsiskleisti dušo durų Brilliant BSD2 (dydis 100, kairysis arba dešinysis variantai) minimalistinei išvaizdai. Kraštuota plokščia metalinių elementų forma išskiria Brilliant dušo kabiną iš kitų, esančių rinkoje, Masyvių metalinių elementų ir kokybiško chromavimo kombinacija užtikrina aukščiausią įmanomą visų metalinių elementų kokybę. Dėka to galime užtikrinti tikrai ilgą visų šių gaminių naudojimo laikotarpį – testais įrodytas 30 metų ilgaamžiškumas.


Serija

Pilnai sukomplektuoti koncepcijų Brilliant ir Walk-In gaminiai susideda iš dviejų atskiromis eilutėmis užsakomų dalių!

B SET
Būtina atskirai įsigyti Brilliant koncepcijos dušo kabinos stiklus, dušo duris arba stacionarias sieneles, taip pat ir metalines dalis, taip vadinamą B SET. B SET sudaro laikikliai, vyriai, rankena, montavimo rinkinys, o tam tikruose komplektuose ir Brilliant laikikliai. Ilgą arba trumpą stiklo laikiklį net ir mažiausio dydžio dušo kabinoms galima įsigyti atskirai (papildomai).

W SET
Norint įsigyti pilną Walk-In koncepcijos produktą būtina įsigyti stacionarias stiklo sieneles Walk-In vienoje pakuotėje, taip pat ir laikiklius, užtikrinančius visos dušo kabinos stabilumą, supakuotus atskirai, kitoje pakuotėje – taip vadinamą W SET. W SET sudaro metaliniai laikikliai ir atramos.

Kitas konstrukcines galimybes, ir ne tik Walk-In gaminių atveju, Jūs galite išnaudoti užsisakydami per nestandartinių gaminių konfigūratorių nestandartas.ravak.lt, kur Jūs galite pasirinkti pageidaujamus dalykus (tipą, plotį, aukštį).

Techninė informacija

Metalinių dalių rinkinys dušo durims BSD2 100, kairysis arba dešinysis variantas.
B SET sudaro:

  • masyvus stiklo laikiklis - 2 vnt.
  • durų vyriai - 2 vnt.
  • rankena - 1 vnt.
  • trumpas laikiklis - 1 vnt.
  • montavimo rinkinys

Vyriai yra vidinėje dušo kabinos pusėje, įleisti į stiklą ir tiesiog neįtikėtinai palengvina jos priežiūrą, Pakėlimo mechanizmas užtikrina automatinį pilną durų užsidarymą ir pakylimą virš slenksčio, atidarinėjant ir uždarinėjant duris. Gryno metalo ir masyvios ergonominės rankenos derinys pabrėžia didingą visos dušo kabinos įvaizdį. Trumpas laikiklis užtikrina gaminio maksimalų stabilumą.

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
D01000A086 B SET BSD2-L 100 chromos (yra 1 trumpo turėtojo gabalas) 360,- 360,00
D01000A085 B SET BSD2-R 100 chromos (yra 1 trumpo turėtojo gabalas) 360,- 360,00