Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Dušo stovas Termo su Stop funkcija ir lentynėle

Dušo stovas Termo su Stop funkcija ir lentynėle

TE 094.01 / TE 094.02
Dušo sistema yra sudaryta iš termostatinio sieninio vandens maišytuvo, lentynėlės, viršutinio ir rankinio dušo su trimis funkcijomis. Vandens maišytuvas iš karto išlygina slėgio ir vandens temperatūros svyravimus vamzdyne ir tokiu būdu užtikrina, kad visuomet tekėtų tokios šilumos vanduo, kokią nustatysite. Kiekvienas, kuris vieną kartą išbandys termostatinį maišytuvą, liks prie jo.
Nauja funkcija Stop, kurios dėka paspaudus mygtuką galite sustabdyti vandenį – pavyzdžiui, muilinantis. Pakartotinai nuspaudus Stop mygtuką vanduo vėl pradeda tekėti ir jis bus tokios pat temperatūros, kuri buvo nustatyta prieš tai.


Serija

Mėgstamiausių maudymosi po dušu būdų sujungimas

Neįprastus įspūdžius gali suteikti ir kasienybė. Optimalaus pločio besisukantis viršutinis dušas, papildytas rankiniu dušu, suderina savyje praktiškumą, stilių ir komfortą. Dvigubose dušo sistemose galima įrengti termostatinius vandens maišytuvus, kurie maudantis užtikrina, kad vandens temperatūra nesikeistų.

Dvigubos dušo sistemos

Lengva reguliuoti

Viršutinio dušo įrengimo aukštis reguliuojamas. Viršutinis dušas sukiojasi į visas puses.


Dvigubos dušo sistemos

Viskas apgalvota

Galimybę reguliuoti rankinio dušo laikiklį viena ranka įvertins tie, kurie  nors kartą susidūrė su šlapios slidžios erdvės minusais duše. Laikiklio mechanizmas pagamintas taip, kad viena ranka lengvai galėsite jį stumdyti į visas puses arba fiksuoti vienoje padėtyje, o kitoje tuo pat metu laikyti rankinį dušą.


Dvigubos dušo sistemos

Metalinis laikiklis

Rankinio dušo RAVAK laikiklis pagamintas iš metalo, o ne iš plastiko, taip garantuoja ilgą gaminio eksplotaciją.

Techninė informacija

  • termostovo aukštis: reguliuojamas – nustatomas 91 – 122,5 cm intervale
  • kasetė: termostatinė vandens temperatūros reguliavimui
  • sukamas mygtukas su termo funkcija norimos vandens temperatūros nustatymui
  • pasukamas perjungimas tarp viršutinio dušo ir rankinio dušo
  • Stop funkcija, skirta nedelsiant sustabdyti / paleisti vandenį
  • lentynėlė iš grūdinto stiklo: chromuota/balta, chromuota/juoda
  • viršutinis dušas: apvalus, ABS medžiaga, 25,4 cm skersmuo, reguliuojamas aukštis, pasukamas į šonus
  • rankinis dušas: apvalus, vandens srovės intensyvumo 3 funkcijos – Rain, SoftRain, Drop, reguliuojamo aukščio stumdomas slankiklis ir pasukamas laikiklis
  • garantija vandens maišytuvui: 5 metai
  • priedai: vonios kambario aksesuarai

Dušo stovas su termostatiniu vandens maišytuvu pasižymi daugybe inovacinių savybių ir režimų. Sukamuoju mygtuku su termo funkcija nustatykite norimą vandens temperatūrą. Stop funkcija paprastai valdote vandens tėkmę nedelsiamam sustabdymui arba pakartotinam paleidimui prausiantis duše. Perjungimas tarp viršutinio ir rankinio dušo galimas sukamuoju valdikliu, vandens srautas kinta sukant, t.y. abi funkcijos susimaišo tuo pačiu metu prieš pasiekiant galinę padėtį.
Viršutinį dušą galima prisitaikyti reguliuojant aukštį arbą sukiojant jį į šalis.
Rankinis dušas turi tris vandens srovės intensyvumo funkcijas. Klasikinis režimas Rain primena vasaros lietų ir nuramina odą. Funkcijos SoftRain dėka, kai įsiurbiamas oras, mėgausitės ypatingu švelniu lietumi, kai kiekvienas lašas yra malonumo šaltinis. Nustačius Drop funkciją, vanduo teka labai švelniai ir ja tikrai pasinaudosite muilinantis ar plaunantis plaukus.
Paspaudus svirtelę rankinio dušo laikiklį viena ranka galima perkelti į bet kurią padėtį ir reguliuoti jo pasvirimą. Virš maišytuvo korpuso atsirado praktiška lentynėlė – balta arba juoda, kuri lengvai prižiūrima ir suteikia pakankamą vietą daiktams pasidėti.
Pakuotėje yra segmentas sienos išlyginimui net iki 20 mm.

5 metų garantijaAirEasyClean (dušo galvutės)EasyTwistRavak Cleaner ChromeEasyClean (aeratorius)Pastovi temperatūraFastReactionApsauga nuo nudegimoCoolFeelTaupumas
Dušo stovas Termo su Stop funkcija ir lentynėle

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070161 TE 094.01CR Dušo stovas Termo su Stop funkcija ir lentynėle, chromuota/balta 479,- 479,00
X070162 TE 094.02CR Dušo stovas Termo su Stop funkcija ir lentynėle, chromuota/juoda 479,- 479,00