Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Juodas valdymo mygtukas Chrome

Valdymo mygtukai Chrome, juodas

Patobulins Jūsų tualeto kambarį. Pagal dizainą dera su tualeto ir vonios kambario įranga iš serijos Chrome. Mygtuko mechanizmas yra integruotas į sieną, todėl į išorę išsikiša minimaliai.


Serija Priedai

Šiandien, sanitarinė keramika kuriama taip kad būtų paprasta naudoti ir prižiūrėti. Prie atskirų RAVAK WC ir bidė siūlome platų priedų asortimentą, ne tik tokių, kaip unitazo sėdynės, bet ir keleto spalvų vandens nuleidimo mechanizmo valdymo mygtukai, puikiai derantys prie vonios kambario įrangos ir instaliacinių modulių skirtingiems sienų tipams. Taigi, iš vieno gamintojo Jūs gaunate viską, ko reikia Jūsų vonios kambariui.

Techninė informacija

  • matmenys: 247 x 165 x 5 mm
  • medžiaga: dažytas nerūdijantis plienas
  • spalvinis variantas: juodas
  • Garantija: 3 metai

Juodos spalvos nuleidimo valdymo mygtukas Chrome skirtas juodam pakabinamam unitazui Chrome RimOff su potinkiniu instaliaciniu moduliu. Mygtukas pagamintas iš nerūdijančio plieno, nudažyto matine juoda spalva. Harmoningos ovalo formos, kuri būdinga ir kitų Chrome serijos gaminių dizainui. Mechanizmas integruotas į sieną, taigi mygtukas minimaliai išsikiša virš apdailos. Montavimo inkinys yra pakuotėje.

3 metų garantijaKoncepcija
Juodas valdymo mygtukas Chrome

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X01797 247 x 165 x 5 Valdymo mygtukas Chrome juodas 219,- 219,00