Youtube Instagram

Ko klausiate dažniausiai...

Apie dušo kabinas

sprchový kout Pivot

Kur, montuojant dušo kabiną, tepamas silikoninis glaistas?
Montuojant dušo kabiną arba sienelę, silikoninis glaistas tepamas tik išorėje (kaip nurodyta montavimo instrukcijoje), kad vanduo iš profilių laisvai ištekėtų į dušo padėklą.

Kaip žinoti, kurioje stiklo pusėje yra AntiCalc sluoksnis?
Nupieškite žymekliu kelias 2 cm ilgio linijas. Toje stiko pusėje, kurioje linija virs mažais taškeliais, ir bus AntiCalc sluoksnis.

Ar galima dušo kabiną sumontuoti be padėklo?
Visas RAVAK dušo kabinas galima montuoti tiesiai ant grindų, kuriose jau įrengtas nutekamasis latakas. Daugiau informacijos rasite skyriuje apie dušo padėklus ir nutekamuosius latakus.

Ieškau patvarios dušo kabinos šeimos pensionui. Kurią rekomenduosite?
Tiktai Supernova serijos dušo kabiną. Ji visiškai patikima. Tvirta rėmo konstrukcija yra itin patvari, todėl šias dušo kabinas tinka statyti ne tik gyvenamuosiuose namuose, bet ir visuomeninėse įstaigose (ligoninėse, viešbučiuose, nakvynės namuose). Dušo durų mechanizmas AntiBlock garantuoja sklandų durų varstymą. Jam suteikiama 10-ties metų garantija. Supernova serijos gaminiai nesudėtingai montuojami, ir tiks bet kurioje erdvėje.

Kiek išlaiko sėdynės Ovo?
Nesibaiminkite, sėdynės Ovo išlaiko iki 150 kg svorį, tačiau jas būtina sumontuoti į laikančiąją betono ar plytų sieną. Montuodami sėdynę, laikykitės montavimo instrukcijos nurodymų.

Kokius rekomenduotumėte klijus priklijuoti dušo padėklą?
Visus mūsų dušo padėklus, taip pat ir Galaxy Pro, rekomenduojame klijuoti ant plytelėmis išklotų grindų naudojant silikoninį glaistą RAVAK Professional, kuris yra universalaus montavimo komplekto dalis.

Ar yra specialus tepalas dušo kabinos durų varstymo mechanizmui sutepti?
Dušo kabinos vyrius ir bėgelius sutepti galima praktiškai bet kuriuo tepalu, bet geriausiai naudoti specialų tefloninį sanitarinį tepalą, sukurtą kompanijos RAVAK. Jis skaidrus, netirpus vandenyje ir nekeičia spalvos.

Kaip teisingai sumontuoti dušo padėklus, sustiprintus stiklo pluoštu?
Tokius padėklus galite sumontuoti keliais būdais: įleisti į grindis, priklijuoti ant grindų ir dekoruoti keraminėmis plytelėmis arba pastatyti ant kojelių ir pritvirtinti apdailos plokštę.

Apie vonias

vana Rosa

Kaip teisingai sumontuoti akrilo vonią?
Vonią montuokite tik tada, kai jau yra paruoštos (išklijuotos plytelėmis) vonios kambario sienos ir grindys. Vonia turi būti montuojama pagal montavimo instrukciją. Ji turi būti pastatyta ant originalios RAVAK atramos.

Ar vonios sienelė Rosa tinkamai atlieka savo funkciją, jei po ja susikaupia vanduo?
Taip, savo funkciją ji atlieka. Sienelė Rosa buvo sukurta tam, kad maudydamiesi išvengtumėte tiesioginio vandens tekėjimo ant grindų, tačiau apatinė jos dalis nepriglunda prie vonios visiškai sandariai. Dėl to po ja gali kauptis vanduo.

Ar įmanoma panaikinti akrilo vonios ar dušo padėklo smulkius įbrėžimus?
Įbrėžimai iki 0,5 mm gylio gali būti panaikinami nušveičiant juos smulkiu švitriniu popieriumi ir nupoliravus poliravimo pasta. Jei įbrėžimai gilesni, vonios remontas tampa itin sudėtingas arba jos suremontuoti jau nebeįmanoma.

Jei vonia jau pastatyta, ar galima joje sumontuoti rankenėlę?
Taip, tai įmanoma. Rekomenduojame Jums universalią nerūdijančio plieno rankenėlę, kurią prie vonios pritvirtinsite kniedėmis, o panaudoję specialius kaiščius – ir vonios sienoje.

Kur galima įsigyti vonios Avocado sienelę?
Voniai Avocado nėra sukurta jokia sienelė. Vonia sukurta tiems, kurie nori patogiai išsimaudyti vonioje mažame vonios kambaryje. Jei pageidaujate ir maudytis, ir praustis po dušu, rinkitės koncepciją BeHappy, kurią sudaro vonia su sienele ir praustuvas, arba vonią Rosa 95 su vonios sienele.Tada galėsite patogiai išsimaudyti ir nusiprausti po dušu. Vonią Rosa 95 galite komplektuoti su pagalvėle, praustuvu ir vandens maišytuvais Rosa – tokiu būdu sukursite vientisą vonios kambario dizainą.

Kokiais valikliais galima valyti vonią? Ar tinka tik skysti valikliai ar ir sausi milteliai?
Akrilo vonioms valyti tinka specialūs kompanijos RAVAK sukurti valikliai. Valikliai, kuriuose yra abrazyvinių medžiagų arba daug chloro, gali nepataisomai pažeisti vonios paviršių. RAVAK valikliai pašalins nešvarumus ir nepažeis blizgaus vonios paviršiaus. Voniai valyti naudokite purškiamą valiklį RAVAK Cleaner.

Kiti klausimai

servisní vozidlo

Kur galiu gauti Jūsų gaminių atsarginių dalių?
RAVAK gaminių atsargines dalis galite užsisakyti pas RAVAK produkcijos pardavėjus.

Ar galiu užsisakyti gaminio montavimo paslaugą?
Taip, galite. Susisiekite su mumis el. paštu servisas at ravak.lt ir mes suteiksime Jums išsamią informaciją apie šią paslaugą.

Kaip ilgai Jūs gaminate nestandartinius gaminius?
Maksimalus laikas, reikalingas norint pagaminti nestandartinį gaminį yra 4 - 6 savaitės nuo užsakymo dienos. Nestandartinių gaminių konfigūratorius suteiks Jums išsamią informaciją apie nestandartinių gaminių kainas ir pristatymo laiką.

Kokia garantija taikoma RAVAK akrilo vonioms?
Dėl puikios vonių kokybės suteikiame joms 10-ties metų garantiją. Garantija suteikiama tik tuo atveju, jei vonia buvo įrengta pagal montavimo instrukciją ir sumontuota ant originalios atramos (kojelių).