Youtube Instagram

Kaip išsirinkti dušo kabiną?

Jūs iš tų, kurie mielai atsisako maudynių vonioje ir renkasi maudynes po stipria dušo srove?

Rinkdamiesi dušo kabiną, atkreipkite dėmesį į:

1. Dušo kabinos išvaizdą – konstrukcijos tipą


Jei vertinate šiuolaikinį, lengvą dizainą, rinkitės berėmę kabiną, susidedančią iš saugaus grūdinto stiklo plokštumų ir vyrių arba pagrindinių profilių, kuriais stiklas pritvirtinamas prie sienos.


Šiuolaikiškos ir funkcionalios yra pusiau rėminės konstrukcijos (be vidinių vertikalių profilių). Dėl stumdomų, o ne varstomų durų, jos „taupo“ vietą vonios kambaryje.


Pačios populiariausios yra dušo kabinos, kuriose grūdinto stiklo plokštumos įstatomos į rėmus. Jos yra ypač tvirtos ir patvarios.

2. Dušo erdvės formą ir dydį

Priklausomai nuo erdvės, Jūs galite rinktis kvadrato ar stačiakampio formos dušo kabiną, kurios dydis nuo 75 x 75 cm iki 90 x 120 cm. Arba sukomplektuoti dušo duris su stacionaria sienele ir taip sukurti didžiulę dušo erdvę, kurios dydis net iki 100 x 200 cm. Jūsų dušo erdvės dalimi gali tapti ir klasikinis dušo padėklas iš akrilo, gilus dušo padėklas su sėdyne, itin modernus plokščias padėklas iš lieto marmuro arba nutekamasis latakas.

3. Durų varstymo būdą

Rinkdamiesi dušo kabiną, nepamirškite minimalios erdvės tarp vonios kambaryje esančių daiktų reikalavimų, kad naudotis ja būtų patogu. RAVAK siūlo kelis dušo durų varstymo būdus:

Stumdomos

Stumdomos – neužima vietos vonios kambaryje. Vanduo nuteka tiesiai į dušo kabiną - nei lašelio nelieka ant grindų. Sklandų durų stumdymą garantuoja sistema AntiBlock.

Stumdomos sulankstomos

Sulankstomos – net mažiausio dydžio dušo kabinoje yra gana platus įėjimas, o vanduo, jas atidarius, nuteka vidun.

Besisukančios ašinės

Besisukančios ašinės – visiškai paprasta durų varstymo sistema, kuri nereikalauja jokios priežiūros. Durys atsidaro išorėn.

Besisukančios/vyrių

Besisukančios/vyrių – su chromuotais metalo vyriais ir pakeliamuoju mechanizmu, dėl kurio durys atidarymo metu pasikelia automatiškai. Durys atsidaro išorėn arba vidun.

4. Vonios kambario erdvės dydį

Erdvės požiūriu yra svarbus dušo durų varstymo būdas ir dušo įrengimo vieta. Norėdami sutaupyti vietos, rinkitės stumdomas arba sulankstomas į kabinos vidų duris.

5. Dušo kabinos sandarumą

Dušo kabinos sandarumas priklauso nuo jos konstrukcijos. Rinkitės gaminius tik tų gamintojų, kurie turi ilgametę patirtį dušo kabinų gamybos srityje.