Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Kombinuoto tualeto Elegant RimOff komplektas

Kombinuoto tualeto Elegant RimOff kompletas

Elegant RimOff laisvai pastatomas unitazas su sėdyne su lėto nuleidimo sistema SoftClose. Balto dizaino. Vario atliekų jungtis.


Serija

WC Chrome paprasto stiliaus, be jokių nereikalingų detalių, bet su patikrinta ir unikalia vandens nuleidimo sistema. Pakabinamas unitazas Chrome palengvina vonios kambario priežiūrą. Potinkinis instaliacinis modulis nedarko vonios kambario ar tualeto patalpos interjero. Pakabinamo unitazo Chrome sėdynės dangtis turi lėto nusileidimo mechanizmą т.н.SoftClose.

Išplėsta vonios kambario koncepcija Chrome
WC Chrome tai vonios kambario Chrome koncepcijos dalis. Modernaus dizaino, universalus todėl tiks bet kuriam vonios kambariui.

Nėra matomų veržlių ir sunkiai pasiekiamų vietų
Gražus išorinis vaizdas, palengvina valymą sunkiai prieinamose išorinėse unitazo vietose, kur dažniausiai kaupiasi nešvarumai.

Viskas lengvai priežiūrai
Pakabinamas unitazas palengvins vonios kambario ar tualeto patalpos valymą, o patikrinta vandens nuleidimo vandenį paskirsto taip kad garantuotai nuplautų visą unitazo dubenį.

Techninė informacija

  • matmenys (p/g/h): 380 x 605 x 825 mm
  • medžiaga: tvirta keramika, glazūra be papildomo paviršiaus apdorojimo (įskaitant nugarą)
  • spalva: balta
  • RimOff - dubens skalavimo technologija be klasikinio apvado
  • atliekų jungtis - galinė / apatinė jungtis
  • nuplovimo mechanizmas - Geberit
  • plona sėdynė pagaminta iš aukštos kokybės duraplasto
  • Soft Close – unitazo dangčio nuleidimo sistema
  • paprastas unitazo sėdynės nuėmimas vienu mygtuko paspaudimu
  • Garantija: 10 metų

RimOff –skalavimo technologija be klasikinio dubens apvado
Elegant RimOff tualetas suteikia jums aiškią ir higienišką erdvę. Dubuo be skalavimo krašto, todėl nebus vietos nešvarumams nusėsti. Dėl sureguliuotos vidinės formos garantuojama, kad jis puikiai išskalaujamas. Tai idealus sprendimas tiems, kurie daug dėmesio skiria tobulai švarai, higienai ir paprastai priežiūrai. Tualetas sukurtas taip, kad suteiktų jums maksimalų komfortą ir ramybę žinant, kad jis visada idealiai švarus.
Kombinuotas unitazas Elegant RimOff turi Geberit nuleidimo mechanizmą. Skalavimo bakas turi dvigubą nuplovimo parinktį, kuri leidžia sutaupyti bendrą sunaudoto vandens kiekį. Mažam nuplovimui užtenka 3 litrų, o dideliam – iš viso 6 litrų. Baką galima užpildyti iš abiejų pusių. Rezervuaro dangtis tvirtai pritvirtintas sraigtiniu mechanizmu nuplovimo mygtuke. WC kombi Elegant RimOff tualetas turi vario atliekų jungtį, kurios dėka galite prijungti prie galinės horizontalios ir apatinės vertikalios atliekų alkūnės.

10 metų garantija
Kombinuoto tualeto Elegant RimOff komplektas

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X01872 380 x 605 x 825 WC Elegant RimOff kombinuoto, baltas, komplektas 329,- 329,00

Duomenys atsisiųsti