Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Lentynėlė Slim C

Lentynėlė Slim C

Slim C kampinė lentyna yra aksesuaras moderniam vonios kambariui. Ji tinka duše, virš vonios, praustuvo ir pan. Sujungę kelias lentynas vieną ant kitos, sukursite įspūdingą komplektą su papildoma laikymo vieta viskam, ko reikia vonios kambaryje.


Serija

Prabanga ir universalumas

Sieninės lentynos Slim yra aksesuaras moderniam vonios kambariui. Juodos ir satino lentynos turi išskirtinę chromuotą priekinę apdailą. Tai leidžia jums suderinti vonios kambaryje viską iki smulkiausių detalių su maišytuvais ir kitais vonios reikmenimis. Tiesios ir kampinės lentynos tinka duše, virš vonios, prie kriauklės ir pan.

Koupelnové poličky Slim

Profesionalus gamybos procesas

Pagaminta iš aukštos kokybės metalo. Plokščias lentynos paviršius yra su tarpais, kad vanduo išbėgtų, bet vis tiek užtikrintų stabilumą pastatytiems daiktams.


Koupelnové poličky Slim

Galimybės

Išdėlioję kelias dalis vieną ant kitos, sukursite įspūdingą rinkinį su papildoma laikymo vieta viskam, ko reikia vonios kambaryje.


Koupelnové poličky Slim

Praktiški kabliukai

Tiesi lentyna turi praktiškus kabliukus šonuose, ant kurių galima pakabinti kempinę. Apatinis kabliukas pritvirtintas prie lentynos vidurio, ant kurio galima pakabinti net sunkesnį daiktą, pavyzdžiui, plaukų džiovintuvą. Kampinė lentyna turi tris apatinius kabliukus.

Techninė informacija

  • matmenys: 290 x 206 x 22 mm
  • medžiaga: anoduotas aliuminis ir chromuotas žalvaris
  • spalvų dizainas: juoda / chromas, satinas / chromas, juoda / juoda, balta / balta
  • montavimo būdas: tvirtinimas
  • Garantija: 5 metai

Plokščias lentynos paviršius yra su tarpais, kad vanduo išbėgtų, bet vis tiek užtikrintų stabilumą pastatytiems daiktams. Lentynos viduryje pritvirtinti trys apatiniai kabliukai, laikantys net sunkesnį daiktą, pavyzdžiui, plaukų džiovintuvą. Sujungę dvi ar daugiau lentynų, pasieksite efektyvų komplektą su papildoma laikymo vieta. Rekomenduojame derinti su tiesia lentyna Slim S. Valymui rekomenduojame naudoti RAVAK Cleaner Chrome. Montavimas - keturiais tvirtinimo varžtais.

5 metų garantijaRavak Cleaner Chrome
Lentynėlė Slim C

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X07P576 290 x 206 x 22 mm Lentynėlė Slim C, juoda/chromas 79,- 79,00
X07P578 Lentynėlė Slim C, satinas/chromas 79,- 79,00
X07P650 Lentynėlė Slim C, juoda/juoda 79,- 79,00
X07P652 Lentynėlė Slim C, balta/balta 59,- 59,00