Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Potinkinis maišytuvas Classic

Potinkinis vonios/dušo maišytuvas su jungikliu

CL 061.00
Nesudėtingas potinkinio maišytuvo Classic dizainas puikiai papildo vonios kambarį ir patikimai tarnauja. Elegantiškai grakščios formos dera su tos pačios serijos Classic koncepcija, kurios kiti komponentai – vonia, praustuvai ir baldai..


Serija Classic

Grakštūs ir elegantiški

Elegantiškos formos, lygus paviršius, subtilios linijos puikiai papildo Classic vonių ir praustuvų seriją. Naujos praktiškos detalės atitinka visus modernios estetikos reikalavimus.

Vandens maišytuvai Classic

Kompleksinis asortimentas

Pasiūlymą sudaro klasikiniai, tvirtinami prie sienos ir potinkiniai vandens maišytuvai praustuvams, bidė, vonioms ir dušams.


Vandens maišytuvai Classic

Stiliaus harmonija koncepcijoje

Maišytuvai Classic papildo tos pačios koncepcijos vonios kambario dizainą, kurį sudaro vonia, praustuvai, baldai ir maišytuvai, sukurti pagal vientisą estetinį principą.


Vandens maišytuvai Classic

Garantuota kokybė

Bandymų metu nustatytas keraminės kasetės ilgaamžiškumas, kuris apskaičiuotas mažiausiai trisdešimčiai metų. Visiems maišytuvams suteikiama penkerių metų garantija, kuri užtikrina, kad Classic maišytuvas tarnaus ilgai ir bus patikimas vonios kambario gaminys.

Techninė informacija

  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 35 mm, keraminis
  • paskirtis: voniom Classic, vonioms (su persipylimu ir su galimybe dušui) arba dušo kabinoms, turinčioms fiksuotą viršutinį ir rankinį dušą
  • modelis: su jungikliu
  • maišytuvo garantija: 5 metai
  • rekomenduojama derinti kartu su vonia Classic, taip pat su visomis kitomis RAVAK voniomis ir dušo kabinomis

Maišytuvo forma atkartoja vonios Classic formas taip išlaikydama vientisą vonios kambario dizainą. Rekomenduojame šį maišytuvą derinti su koncepcijos Classic gaminiais bei kitais aksesuarais RAVAK. Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

5 metų garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Potinkinis maišytuvas Classic

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070086 CL 061.00 Potinkinis maišytuvas su jungikliu 99,- 99,00