Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Potinkinis maišytuvas Chrome

Potinkinis maišytuvas

CR 019.00CR.O1 / CR 019.20BL.O1
Potinkinis maišytuvas
su paslėptu montavimu. Tokios konstrukcijos vandens maišytuvai palieka daugiau vietos, neapkrauna vonios kambario papildomomis detalėmis. Subalansuotas dizainas atsiskleis šiuolainiame vonios kambaryje jeigu rinksitės visą koncepsiją Chrome. Ar rinksitės tradicinį chromo maišytuvą, ar pirmenybę teiksite moderniai juodos spalvos tendencijai?


Serija Chrome

Laisvumas, kuris praskaidrina dieną

„Chrome“ maišytuvai, tai blizgančio arba juodo metalo grožis ir raminantis vandens garsas. Jiems ovalo ir plokščio paviršiaus geometriją, suteikė sėkminga studija Nosal Design. „Chrome“ yra minimalistinis kontrastų žaismas, prie kurio vis sugrįštame. Maišytuvai yra dalis iki galo išvystytos koncepcijos dalis ir yra nominuota Čekijos Grand Design apdovanojimu. Formos kurios tiks bet kokiam vonios kambariui.

Vandens maišytuvai Chrome

Kompleksinis asortimentas

Asortimentas apima įvairių rūšių maišytuvus: praustuvėms ir bidė, dušui ir vonioms, kriauklėms ir įmontuojamiems mechanizmams R-box, taip pat paslėpto montavimo maišytuvus.


Vandens maišytuvai Chrome

Nepamėgdžiojama

Autorinį dizainą, kurio Jūs daugiau niekur nerasite, maišytuvams suteikė sėkminga studija NosalDesign. Už šią koncepciją, iš jų ir maišytuvus, buvo nominuota premijai CzechGrandDesign. Vonios maišytuvai Chrome su pasisukančiu snapeliu yra puikus techniškai unikalių maišytuvų pavyzdys. Jis pats savaime yra puiki Jūsų vonios puošmena, o jo tiesioginė paskirtis padeda paprastai ir greitai pripilti vandens į vonią.


Vandens maišytuvai Chrome

Suderinti aksesuarai

Maišytuvams Chrome skirta labai daug aksesuarų, kurie, be to, kad yra puikios kokybės, dar turi ir puikiai su jais suderintą dizainą.

Techninė informacija

  • instaliuojamas su potinkine dėžute R - box
  • maišytuvo snapelio ilgis 230mm
  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 35 mm, keraminė
  • spalva:
    • CR: Chrome - blizgus chromas
    • BL: Black - juodas 
  • garantija: 5 metai
  • tinka: visiems praustuvams ant plokštės

Kad sukurtumėte vientisą vonios kambario dizainą, maišytuvą Chrome derinkite su koncepsija Chrome įranga ir kitais RAVAK gaminiais. Maišytuvams valyti naudokite priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

5 metų garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeratorius)SoftMove
Potinkinis maišytuvas Chrome

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070093 CR 019.00CR.O1 potinkinis maišytuvas, chromas 299,- 299,00
X070430 CR 019.20BL.O1 potinkinis maišytuvas, juodas 329,- 329,00