Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Potinkinis maišytuvas Neo su jungikliu, skirtas R-box

Maišytuvas paslėptojo montavimo Neo su perjungikliu для R-box

NO 065.00
Didingas ir elegantiškas. Pabrėš šiuolaikinį Jūsų vonios kambario stilių. Maišytuvo perjungiklis suteikia galimybę paskirstyti vandenį bet kuriose dviejose vietose – vonia/dušas arba rankinis/viršutinis dušas. Praktiška perjungiklio forma leis valdyti maišytuvą ir šlapia ranka, o jo fiksuojantis mechanizmas garantuoja, kad jis neišsijungs netgi sumažėjus vandens slėgiui. Techninis sprendimas, pagrįstas įtaisymu į sieną, ir švarus grožis ant paviršiaus džiugins Jūsų akis kiekvieną dieną.


Serija Neo

Didingas

Patraukia Jūsų žvilgsnį ne tik savo masyvumu, bet ir grožiu, Šie maišytuvai turi ypatingą charizmą, idealiai pagaminti ir ilgaamžiai.

Vandens maišytuvai Neo

Kompleksinis asortimentas

Asortimente pateikti maišytuvai praustuvėms, bidė, vonioms, dušui ir paslėpto montavimo maišytuvams.


Vandens maišytuvai Neo

Paslėptas montavimas su jungikliu

Vienas iš siūlomų maišytuvų Neo yra paslėpto montavimo maišytuvas su ergonominiu jungikliu, jo forma leidžia lengvai net ir šlapia ranka išsirinkti reikiamą Jums režimą: vonia (pripylimas) arba dušas (maudymasis po dušu naudojant dušo galvutę).


Vandens maišytuvai Neo

Lengva montuoti

Pakeisti maišytuvą Neo galėsite per kelias minutes. Be to, prie maišytuvo jau pritvirtintos lanksčiosios jungiamosios žarnos, tai palengvins Jums darbą.

Techninė informacija

  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 40 mm, keraminis
  • maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: vonioms (užpildymas perpylimu ir išvadas rankiniam dušui) arba dušo kabinoms, turinčioms fiksuotą ir rankinį dušą

Maišytuvą Neo galima kombinuoti su kitais gaminiais RAVAK. Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome. Įmontuojamas paslėptojo montavimo maišytuvų mechanizmas R-box RB 070.50 į maišytuvo komplektą neįeina, jį reikia pirkti atskirai. R-box yra medžiagos tvirtinti prie sienos, bet nėra prijungimo prie vandens ir kitų vandens instaliavimo medžiagų. R-box naudojant plastikinį dekoratyvinį vidinio korpuso dangtelį užtikrina visišką vandentiekio sistemos funkcionalumą net ir išmontavus viršutinę maišytuvo dalį. Naudojant šį dangtelį, galima išleisti orą iš vandentiekio sistemos, nesustabdant vandens. R-box turi aiškiai pažymėtą viršutinę dalį, siekiant teisingai įrengti maišytuvą.

5 metų garantijaEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMove
Potinkinis maišytuvas Neo su jungikliu, skirtas R-box

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070045 Potinkinis maišytuvas su jungikliu NO 065.00 119,- 119,00
X070052 Potinkinė dėžutė R-box RB 070.50 89,- 89,00