Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Keraminiai praustuvai Yard

Net plaunant rankas jauskis, kaip apsilankęs galerijoje

Yard, išvertus iš anglų kalbos - „kiemas“, reiškia mano vietą, kurioje yra daug daiktų, kuriuos reikia sudėlioti tvarkingai ir patogiai.

Umyvadla Yard

 

RAVAK Yard kolekcija, susidedanti iš penkių keraminių praustuvų, kurių kiekvienas turi savo „kiemelį“ – paviršių daiktams susidėti. Jo dėka šie sieniniai praustuvai suteikia tokį pat komfortą, kaip ir montuojami ant stalviršio – juose taip pat daug vietos daiktams susidėti. Be to, jie natūraliai išsiskiria kaip atskiras įrenginys vonios kambario erdvėje.

Umyvadla Yard

Levitacinis dizainas

Dizaineriai Vrtiška ir Žák sukūrė tobulą minimalistinį praustuvą. Su originalaus dizaino tvirtinimo elementais ir vieta daiktams susidėti.
Praustuvui baldų nereikia, jis tvirtinamas minėto tvirtinimo elemento dėka, kuris vizualiai perteikia viso įrenginio lengvumą.

Umyvadla Yard

Viskas po ranka, bet ne priešais akis

Ant elegantiško praustuvo korpuso priskirta vieta, suteikianti pakankamai erdvės susidėti kasdieninius daiktus.
Šepetėliai, muilo dozatorius ir kiti higienos reikmenys lengvai „pasislepia“ ir nesuardo estetinio vonios kambario vaizdo. Daiktai niekada neįkris į praustuvą dėka iškilios briaunos.


Umyvadla Yard

Harmoningas dizainas

Kolekcijoje Yard harmoningai dera apvalios ir tiesios formos. Todėl praustuvą galima lengvai patalpinti bet kokio stiliaus interjere, žinant, kad Yard derės su kita vonios įranga.


Umyvadla Yard

Pasirinkite formą, dydį ir spalvą

Jums reikia sieninio ar kampinio praustuvo? Rinkitės iš įvairių formų ir dydžių.
Juos galima derinti su baltais, juodais arba nerūdijančio plieno maišytuvais.

Elegancijos magija sujungia laikiklį, maišytuvą, sifoną ir dugno vožtuvą į vientisą derinį.