Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Praustuvo maišytuvas Chrome 311 mm

Praustuvo maišytuvas Chrome 311 mm, be dugno vožtuvo

CR 015.00CR / CR 015.20BL
Chrome ovalo ir plokščio paviršiaus geometriją suteikė sėkminga dizaino studija Nosal Design, taip pat sukūrusi to paties pavadinimo ir vonios koncepciją. „Chrome“ yra minimalistinis kontrastų žaismas, prie kurio vis sugrįštame. Galite rinktis tradicinio chromo arba madingo juodo dizaino maišytuvus.


Serija Chrome

Laisvumas, kuris praskaidrina dieną

„Chrome“ maišytuvai, tai blizgančio arba juodo metalo grožis ir raminantis vandens garsas. Jiems ovalo ir plokščio paviršiaus geometriją, suteikė sėkminga studija Nosal Design. „Chrome“ yra minimalistinis kontrastų žaismas, prie kurio vis sugrįštame. Maišytuvai yra dalis iki galo išvystytos koncepcijos dalis ir yra nominuota Čekijos Grand Design apdovanojimu. Formos kurios tiks bet kokiam vonios kambariui.

Vandens maišytuvai Chrome

Kompleksinis asortimentas

Asortimentas apima įvairių rūšių maišytuvus: praustuvėms ir bidė, dušui ir vonioms, kriauklėms ir įmontuojamiems mechanizmams R-box, taip pat paslėpto montavimo maišytuvus.


Vandens maišytuvai Chrome

Nepamėgdžiojama

Autorinį dizainą, kurio Jūs daugiau niekur nerasite, maišytuvams suteikė sėkminga studija NosalDesign. Už šią koncepciją, iš jų ir maišytuvus, buvo nominuota premijai CzechGrandDesign. Vonios maišytuvai Chrome su pasisukančiu snapeliu yra puikus techniškai unikalių maišytuvų pavyzdys. Jis pats savaime yra puiki Jūsų vonios puošmena, o jo tiesioginė paskirtis padeda paprastai ir greitai pripilti vandens į vonią.


Vandens maišytuvai Chrome

Suderinti aksesuarai

Maišytuvams Chrome skirta labai daug aksesuarų, kurie, be to, kad yra puikios kokybės, dar turi ir puikiai su jais suderintą dizainą.

Techninė informacija

  • maišytuvo aukštis: 311 mm, ExtraComfort Zone – paaukštintas
  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 35 mm, keraminis
  • spalva:
    • CR: Chrome - blizgus chromas
    • BL: Black - juodas
  • išleidimas: be dugno vožtuvo
  • maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: virtuvės plautuvui arba dideliam praustuvui

Siekiant išlaikyti vientisą vonios kambario dizainą rekomenduojame maišytuvą Chrome derinti su kitais koncepcijos Chrome gaminiais ir RAVAK aksesuarais. Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

5 metų garantijaKoncepcijaEasyFixRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeratorius)SoftMove
Praustuvo maišytuvas Chrome 311 mm

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070100 CR 015.00CR Praustuvo maišytuvas Chrome 311 mm, be dugno vožtuvo, chromas 219,- 219,00
X070429 CR 015.20BL Praustuvo maišytuvas Chrome 311 mm, be dugno vožtuvo, juodas 279,- 279,00