Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Praustuvo spintelė SD Chrome II

Spintelė po dvigubu praustuvu SD Chrome II 1200

Vonios kambario spintelė, kurioje darniai "skamba" grožio ir praktiškumo duetas . Dvigubu praustuvu vienu metu, patogiai gali naudotis du žmonės, o spintelėje tilps visa  kosmetika ir vonios kambario reikmenys. Spintelėje yra du aukšti stalčiai (40 cm).


Serija Chrome

Išbandytas stilius

Vonios kambario spintelės ir veidrožiai suprojektuoti įvairių dydžių kad tiktų to paties pavadinimo praustuvamas. Išlaikytas stilius ir nepriekaištinga medžiagų kokybė.

Vonios kambario baldai Chrome

Dydžių pasirinkimas

Spintelės Chrome gaminamos kelių dydžių: didelės spintelės skirtos dvigubam praustuvui, trijų dydžių spintelės klasikiniams praustuvams, ir ekonominis variantas spintelės mini praustuvams. Chrome tinka visur kur reikalinga švara ir tvarka.


Vonios kambario baldai Chrome

Kruopščiai pagaminta

Spintelių dizainas derinamas su kokybiškomis medžiagomis, specialiai skirtomis naudoti padidintos drėgmės aplinkoje. Spintelių metaliniai elementai aukštos kokybės. Visos Chrome spintelės erdvios, bus pakankamai vietos daiktams susidėti.


Vonios kambario baldai Chrome

Galima rinktis iš dviejų variantų

Chromo koncepcijoje siūlome dviejų rūšių praustuvus (keraminius ir lieto marmuro), mes pasirūpinome, kad spintelės taip pat derėtų ir vonios kambaryje vyrautų vieningas, subtilus dizainas.

Techninė informacija

  • matmenys (p x g x a): 120 x 49 x 47 cm
  • medžiaga: impregnuota MFPB ir MDF
  • spalvotas korpusas, durys: balta blizgi
  • spalvotos rankena: chromas, juoda, balta
  • Garantija: 5 metai

Spintelė su dviem aukštais stalčiais ir erdve daiktams 40 cm aukščio. Dešinėje spintelės dalyje yra įtaisytas žemas išstumiamas stalčius, kairėje dalyje – aukštas stalčius su erdve daiktams 40 cm aukščio. Spintelės durelės pristatomos tik baltos blizgančios spalvos, korpusas pagal pasirinktą spalvos kombinaciją. Korpusas tiekiamas surinktas, įskaitant montavimo rinkinį (varžtai, vyriai, dangteliai) ir rankenas (chromas, juoda, balta). Spintelė įrengiama tiesiog ant sienos, negalima naudoti kojelių.

5 metų garantijaKoncepcijaImpregnavimas nuo drėgmės
Praustuvo spintelė SD Chrome II

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X000001775 1200 x 490 x 470 Praustuvo spintelė SD Chrome II 1200 balta, rankena 152 mm, chromas 799,- 799,00
X000001747 Praustuvo spintelė SD Chrome II 1200 balta, rankena 152 mm, juoda 799,- 799,00
X000001779 Praustuvo spintelė SD Chrome II 1200 balta, rankena 152 mm, balta 799,- 799,00

Duomenys atsisiųsti