Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Praustuvo spintelė SD Classic II 1300

Spintelė po dviguba praustuve SD Classic II 1300

Praktiška spintelė skirta dvigubam praustuvui Classic II. Spintelėje yra du aukšti stalčiai (40 cm). Dešinėje dalyje yra integruotas antrasis stalčius smulkiems daiktams. Dizainas atspindi pagrindinę visos koncepcijos Classic II praktiškumo ir minimalizmo idėją.


Serija Classic II


Nepamirštama klasika

Vonios kambario balduose Classic II dizaineriai sujungė paprastumą ir praktiškumą. Kuklias linijas pabrėžia elegantiška ovali minimalistinio stiliaus rankenėlė.

Koupelnový nábytek Classic II

Didelis dydžių pasirinkimas

Serijoje Classic II pristatomi mini praustuvai, kurie labiausiai tinka tualeto patalpai ir dvigubi praustuvai visai šeimai. Visų dydžių praustuvams pritaikysite spinteles.


Koupelnový nábytek Classic II

Patogiai suplanuoti

Kiekvieno modelio spintelės Classic II suprojektuotos taip, kad būtų pakankamai erdvės daiktams, ir tuo pačiu baldas taupytų kambario erdvę. Didžiausioje spintelėje dvigubam praustuvui sumontuotas žemas stalčius su atskiromis pertvaromis smulkiems daiktams laikyti.


Koupelnový nábytek Classic II

Galite rinktis iš kelių spalvų

Kad vonios baldai Classic II gražiai atrodytų bet kuriame vonios kambaryje, galite rinktis iš dviejų siūlomų spalvų: balta/balta, balta/pilka.

Techninė informacija

  • matmenys (p x g x a): 130 x 45 x 47 cm
  • medžiaga: impregnuota medžio drožlių ir vidutinio tankio medžio pluošto plokštė
  • spalva: balta/balta, balta/pilka
  • Garantija: 5 metai

Spintelė SD Classic II 1300 skirta dvigubam praustuvui Classic II 1300. Yra du aukšti stalčiai 40 cm aukščio. Dešinėje spintelės dalyje yra integruotas žemas stalčius. Korpusas tiekiamas surinktas, įskaitant montavimo rinkinį (varžtai, vyriai, dangteliai). Spintelė įrengiama tiesiog ant sienos, negalima naudoti kojelių.
Norint gauti vientisą vonios kambario sprendimą ir dizaino harmoniją, rekomenduojame po praustuvu esančią spintelę derinti su kitais Classic II serijos gaminiais.

5 metų garantijaKoncepcijaImpregnavimas nuo drėgmės
Praustuvo spintelė SD Classic II 1300

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X000001482 1300x450x470 mm Praustuvo spintelė SD Classic II 1300 balta/balta 799,- 799,00
Praustuvo spintelė SD Classic II 1300 balta/pilka 799,- 799,00

Duomenys atsisiųsti