Instagram Pinterest Youtube

Maudymasis vonioje

Priekinė apdailos plokštė 170

Priekinė apdailos plokštė 170

Vonios nereikia įmūryti ar apklijuoti keraminėmis plytelėmis, pakanka kartu su vonia įsigyti vieną iš dizaino požiūriu derančių plokščių – medienos spalvos arba tiesiog baltą. Formy 01, Formy 01 Slim, Campanulla II, Chrome, Chrome Slim, 10°, 10° Slim, Classic II, Vanda II vonia gali būti komplektuojama su balta priekine ir šonine uždanga-paneliu. Plokštė visiškai keičia vonios stilių, įrengiama per keletą minučių ir yra atspari vandeniui.


Serija Formy 01

Vonios Formy 01 10 metų garantijos sąlyga – RAVAK originalių atramų (kojelių) panaudojimas pagal montavimo instrukciją.

Formy 01 vonią galima estetiškai papildyti taip, kad ji derėtų su vonios kambariu ir jo savininko asmenybe. Ji tiekiama be korpuso, siūlome papildomai įsigyti baltos spalvos priekinę arba kartu ir šoninę akrilinę plokštę. Priekinės apdailos plokštės tvirtinimui reikia tvirtinimo komplekto. Plokštę pritvirtinsite per keletą minučių, o tokiu būdu paslėpta erdvė lieka bet kada prieinama.

Techninė informacija

Priekinė apdailos plokštė 170 cm tinka vonių Formy 01, Formy 01 Slim, Campanulla II, Chrome, Chrome Slim, 10°, 10° Slim, Classic II, Vanda II atitinkamiems variantams. Priekinės apdailos plokštės tvirtinimo sistema yra kartu su plokšte, nereikia pirkti tvirtinimo komplekto!

Galima ir vonios šoninė apdaila, panaudojant šonines apdailos plokštes.

5 metų garantija vonių apdailos plokštėms
Priekinė apdailos plokštė 170

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X000001695 1704 x 565 mm Priekinė apdailos plokštė balta 170 229,- 229,00

Duomenys atsisiųsti