Instagram Pinterest Youtube

Prausimasis duše

RAVAK AntiCalc Conditioner

RAVAK AntiCalc Conditioner

Atnaujins stiklo apsauginio sluoksnio, neleidžiančio susidaryti vandens nuosėdoms, poveikį.


Serija RAVAK valikliai

Daugelio įprastų valymo priemonių sudėtyje yra chloro ar kitų abrazyvinių medžiagų, kurios gali negrįžtamai sugadinti Jūsų vonios kambario įrangą. Būtent todėl RAVAK sukūrė savo vonios kambarių kosmetikos liniją, kurios poveikis reguliariai testuojamas, kompanija visiškai atsako už jos veiksmingumą ir nekenksmingumą. Venkite naudoti nepatikrintas valymo priemones vonios kambaryje!

Mūsų dušo kabinos ir durys ir vonios sienelės su stikliniais vitražais gali pasigirti unikaliu paviršiniu stiklo apdorojimu priemone RAVAK AntiCalc®, kuria padengiamas stiklas gamybinio proceso metu ir kuri kliudo kauptis ant jo purvui ir apnašoms. Vandens lašai ant stiklo nedžiūsta, o nuteka žemyn. Nepaisant to, kad apsauginis sluoksnis yra itin atsparus dažnai naudojamoms langų ir stiklo valymo priemonėms, jį vis tiek reikia periodiškai atnaujinti ir palaikyti. Apsauginį sluoksnį rekomenduojama atnaujinti kartą per 2–6 mėnesius priemone Ravak AntiCalc atsižvelgiant į tai, kaip dažnai naudojamasi dušu ir koks vandens kietumas.
RAVAK Cleaner patikimai šalina riebalus, kalkių nuosėdas ir apnašas nuo keraminių plytelių ir koklių. Vandens kalkėms ir nuosėdoms, kurios gadina išorinį vaizdą ir kenkia maišytuvų funkcionalumui pašalinti, taip pat nuvalyti chromuotus paviršius mes sukūrėme naujovę RAVAK Cleaner Chrome. Hidromasažinių sistemų priežiūrai siūlome RAVAK Desinfektant su ryškiai išreikštomis dezinfekavimo savybėmis. RAVAK Turbo Cleaner veiksmingai tirpina pačias stipriausias nuosėdas vonių, dušo padėklų ir praustuvų sifonuose.

Valymo priemonės RAVAK

Veiksmingumas be rizikos

Mūsų valymo priemonės taupiai valo Jūsų vonios kambarį, nepažeisdami jų paviršiaus. Jų poveikis reguliariai testuojamas. Kompanija visiškai atsako už jų veiksmingumą ir nekenksmingumą.


Valymo priemonės RAVAK

Nuo profesionalų

Kartu su geros kokybės dušo kabina ar padėklu jūs galite gauti ir profesionalias valymo priemones iš patikrinto gamintojo.


Valymo priemonės RAVAK

Rūpestis kiekviena vonios kambario detale

Kiekviena valymo priemonė RAVAK turi savo konkrečią paskirtį. Naudodami RAVAK  priemones nepažeisite gaminio paviršiaus.

Techninė informacija

  • tūris: 300 ml
  • paskirtis: dušo kabinų vitražams, vonios sienelėms 

Kruopščiai nuvalykite stiklo paviršių ir pašalinkite riebalus plovimo priemone RAVAK Cleaner. Ant vidinės visiškai švaraus ir sauso stiklo pusės užtepkite sausa šluoste priemonės RAVAK AntiCalc Conditioner ir patrinkite, kol išdžius. Stiklas vėl pasidengs atstumiančiu vandenį sluoksniu ir ilgą laiką reikės tik įprastos priežiūros naudojant šalinančią nešvarumus priemonę RAVAK Cleaner. Tinkamai ir reguliariai naudojant priemonę AntiCalc® Conditioner mes suteikiame 10 metų garantiją dėl visiško sistemos RAVAK AntiCalc® funkcionalumo. Reguliariai neatliekant stiklo priežiūros, apsauginio sluoksnio AntiCalc veikimas mažėja (nuo 3 mėnesių iki 2 metų).

Prieš naudodami visada perskaitykite informaciją ant produkto pakuotės.

Kainininkas / įsigyti

Kodas Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
B32000000N RAVAK AntiCalc Conditioner (300 ml) 10,99 10,99

Duomenys atsisiųsti