Instagram Pinterest Youtube

Prausimasis duše

Silikoninis glaistas RAVAK Professional

Silikoninis glaistas RAVAK Professional

Sukurtas vonios kambarių įrengimo specialistų. Idealiai sujungia įvairias medžiagas, naudojamas montuojant dušo kabinas ir vonias.


Serija Montuoti skirti produktai

Sėkmės pagrindas įrengiant bet kurią dušo kabiną ar dušo padėklą yra tikslus montavimas, sandarinimas ir atsirandančių plyšių pašalinimas. Neužbaigti darbai kartais gali sutrukdyti svarbiai finansinei investicijai. Todėl naudokitės patirtimi, kuria su Jumis pasidalins profesionalūs RAVAK produkcijos  gamintojai.

Nuo profesionalų
Gaminių, skirtų dušo kabinų ir dušo padėklų montavimui, sukūrimas – tai kompanijos RAVAK profesionalų  darbas, jie žino visus šio darbo sunkumus.

Visiems
RAVAK stengiasi padėti visiems. Dalį montavimo darbų norite atlikti patys? Tuomet kaip tik Jums siūlome  montavimo rinkinius, kuriuose yra visa, ko reikia gaminiams sumontuoti.

Prieinamos
Jūs visada žinote, į ką kreiptis. Pakanka susisiekti su mumis.

Techninė informacija

  • tūris: 310 ml
  • spalva: baltas, skaidrus

Silikoninis hermetikas RAVAK Professional idealiai sujungia įvairias medžiagas, naudojamas gaminant ir įrengiant dušo kabinas, padėklus ir vonias stiklas, akrilas (PMMA), ekstruduotas putų polisatirolis, aliuminis, lakas ir įvairios apdailos medžiagos). Silikoninio hermetiko RAVAK Professional naudojimas – tai pagrindinė prielaida, kad Jūsų dušo kabinos, vonios ar padėklo užsandarinimas būtų puikios kokybės. Tinkamai sumontuoti ir užsandarinti dušo padėklą reikia vieno pilno silikoninio hermetiko tiubiko, kurio tūris 310 ml

2 metų garantija

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X01200 Silikoninis glaistas RAVAK Professional baltas, 310 ml 10,99 10,99
X01201 Silikoninis glaistas RAVAK Professional bespalvis, 310 ml 10,99 10,99

Duomenys atsisiųsti