Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Stumdomas dušo stovas

Stumdomas dušo stovas

DS 092.00
Dušo stovą įvertinsite ne tik duše. Maišytuvas komplektuojamas su originaliu pasukamu snapeliu, kuris prausiantis duše sumaniai paslepiamas po maišytuvu prie sienos. Kai reikia pripildyti kibirą ar tiesiog nuplauti kojas, vandens srautą galite pakeisti pasukdami snapelį nuo sienos. Dušo laikiklis leidžia lengvai reguliuoti viršutinio dušo aukštį bei sukioti į šonus. Rankinio dušo aukštis lengvai reguliujamas viena ranka, todėl galėsite jį bet kada pajudinti prausiantis duše.


Serija

Mėgstamiausių maudymosi po dušu būdų sujungimas

Neįprastus įspūdžius gali suteikti ir kasienybė. Optimalaus pločio besisukantis viršutinis dušas, papildytas rankiniu dušu, suderina savyje praktiškumą, stilių ir komfortą. Dvigubose dušo sistemose galima įrengti termostatinius vandens maišytuvus, kurie maudantis užtikrina, kad vandens temperatūra nesikeistų.

Dvigubos dušo sistemos

Lengva reguliuoti

Viršutinio dušo įrengimo aukštis reguliuojamas. Viršutinis dušas sukiojasi į visas puses.


Dvigubos dušo sistemos

Viskas apgalvota

Galimybę reguliuoti rankinio dušo laikiklį viena ranka įvertins tie, kurie  nors kartą susidūrė su šlapios slidžios erdvės minusais duše. Laikiklio mechanizmas pagamintas taip, kad viena ranka lengvai galėsite jį stumdyti į visas puses arba fiksuoti vienoje padėtyje, o kitoje tuo pat metu laikyti rankinį dušą.


Dvigubos dušo sistemos

Metalinis laikiklis

Rankinio dušo RAVAK laikiklis pagamintas iš metalo, o ne iš plastiko, taip garantuoja ilgą gaminio eksplotaciją.

Techninė informacija

  • terminio stulpelio aukštis: lankstus - reguliavimas 97-127 cm diapazone
  • viršutinės dušo galvutės dizainas: apvali ABS- plastikinė, skersmuo 25 cm; 1 vandens srauto funkcija - Lietus; galima sukioti į šonus
  • rankinio dušo dizainas: ABS Select, skersmuo 11 cm; 3 vandens srauto intensyvumo funkcijos - Rain, SoftRain, Drop; OneHand - reguliuojamo aukščio ir pasukimo laikiklis
  • valdymas: CoolFeel – temperatūros valdymas kairėje sumažina per didelį maišytuvo paviršiaus įkaitimą
  • lanksti PVC dušo žarna: ilgis 150 cm; EasyTwix – neleidžia žarnai susisukti ir leidžia laisvai suktis dušo galvutei
  • Maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: visoms dušo kabinoms
  • pasirenkami priedai: vonios reikmenys

Dušo stovas montuojamas virš dušo kabinoje. Jo aukštį galima reguliuoti naudojant laikiklio mechanizmą – tiesiog ranka, bet kuriuo metu po montavimo. Pasukamas snapelis tarnauja kaip jungiklis tarp rankinio dušo ar kibiro užpildymo arba greito kojų skalavimo. Taip pat galima pasirinkti srovę iš viršutinio arba rankinio dušo. Viršutiniame duše sumontuota lietaus funkcija, kai vanduo maloniai teka iš visų purkštukų. Select rankinis dušas turi tris vandens srauto intensyvumo funkcijas. Klasikinis Rain režimas primena vasaros lietų ir ramina odą. Su SoftRain funkcija, džiaugsitės ypač lengvu lietumi kur kiekvienas lašas taps malonumo šaltinis. Nustačius Drop funkciją, vanduo teka labai švelniai, todėl puikiai tinka muilavimuisi ir galvos plovimui.
Pakuotėje yra segmentas, kompensuojantis sienos nelygumus iki 20 mm. Išoriniam valymui rekomenduojame naudoti RAVAK Cleaner Chrome.

5 metų garantijaAirEasyClean (dušo galvutės)EasyTwistRavak Cleaner ChromeCoolFeel
Stumdomas dušo stovas

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X07P642 DS 092.00CR Stumdomas dušo stovas 399,- 399,00