Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Termostatinis potinkinis dušo maišytuvas Chrome

Termostatinis potinkinis dušo maišytuvas Chrome

CR 064.00CR.O1
Vandens maišytuvas skirtas montuoti į sieną. Maišytuvas apsaugos nuo staigaus vandens temeratūros svyravimo, taip apsaugosite save ir savo artimuosius. Vonios kambario dizaino vientisumui sukurti komplektuokite su kitais koncepcija Chrome gaminiais.


Serija

Kitaip ir būti negali

Daugiau nebebus lėto karšto ir šalto vandens sumaišymo ir nemalonių pojūčių dėl staigių temperatūros pokyčių maudantis vonioje ar po dušu. Termostatinis maišytuvas gali kompensuoti vamzdyje esančio vandens slėgio ir temperatūros svyravimus, taip užtikrindamas, kad vanduo visada tekėtų tokios temperatūros, kokią jūs nustatėte, per trumpiausią įmanomą laiką pasukus čiaupą.

Termostatiniai maišytuvai

Saugu net vaikams

Apsauginis termostato valdymo mygtukas neleidžia netyčia įsijungti karštesniam nei 38 ° C vandeniui. Todėl apsaugo nuo nusiplykymo net mažiems vaikams manipuliuojant užrakto mygtuku.


Termostatiniai maišytuvai

Taupomas vanduo ir energija

Reikiama temperatūra nustatoma automatiškai, o vandens tiekimas sureguliuotas galimo greičio ribose. Termostatas efektyviai riboja be reikalo naudojamą vandenį reguliuojant iki reikiamos temperatūros.


Termostatiniai maišytuvai

Išvengiama nepageidautinų vandens temperatūros pokyčių

Termostatiniai maišytuvai neturi svirties, bet yra speciali valdymo galvutė, apsaugota nuo nepageidautino judesio. Pašalinta galimybė, kad maudantis po dušu Jūs pajudinsite svirtį ir pradės tekėti karštas arba šaltas vanduo. Padidinti temperatūrą iki aukštesnės kaip 38 C galima bet kuriuo metu tiesiog paspaudus blokuojantį mygtuką.

Techninė informacija

  • dizainas: termostatinis be jungiklio, potinkinis korpusas - neskirtas R-box
  • skirtas voniai/dušui, vieno išvado
  • garnatija: 5 metai
  • tinka visoms vonioms ir dušo kabinoms RAVAK

Termostatinis maišytuvas užtikrina pastovią vandens temperatūrą, tokiu būdu sumažinsite energijos suvartojimą vandens šildymui. Gaminiui prižiūrėti naudokite RAVAK Cleaner Chrome.

 

5 metų garantijaRavak Cleaner ChromePastovi temperatūraFastReactionApsauga nuo nudegimoTaupumas
Termostatinis potinkinis dušo maišytuvas Chrome

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070095 CR 064.00CR.O1 termostatinis potinkinis dušo maišytuvas, be jungiklio 199,- 199,00