Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Unitazo dangtis – sėdynė Vita slim

Unitazo dangtis – sėdynė Vita slim

WC Vita plona tualeto sėdynė yra subtilaus ir elegantiško dizaino ir stilingai papildo WC Vita RimOff. Sukurta siekiant maksimalaus komforto ir praktiškumo. SoftClose lėtėjimo sistema daro uždarymą malonesnį. Sėdynė yra tvirta ir patvari, o plonas dizainas išlaiko lengvumo įspūdį.


Serija Priedai

Šiandien, sanitarinė keramika kuriama taip kad būtų paprasta naudoti ir prižiūrėti. Prie atskirų RAVAK WC ir bidė siūlome platų priedų asortimentą, ne tik tokių, kaip unitazo sėdynės, bet ir keleto spalvų vandens nuleidimo mechanizmo valdymo mygtukai, puikiai derantys prie vonios kambario įrangos ir instaliacinių modulių skirtingiems sienų tipams. Taigi, iš vieno gamintojo Jūs gaunate viską, ko reikia Jūsų vonios kambariui.

Techninė informacija

  • matmenys (šxhxv): 364 x 450 x 51 mm
  • medžiaga: tvirtas plastikas
  • SoftClose lėtėjimo sistema tualeto sėdynei uždaryti
  • lengvas klozeto sėdynės nuėmimas, kad būtų lengva prižiūrėti
  • spalva: balta, juoda
  • Garantija: 3 meta

Ypatingai plona WC unitazo sėdynė Vita pagaminta iš aukštos kokybės baltos spalvos plastiko. Antibakterinė sėdynės sudėtis riboja bakterijų dauginimąsi, kadangi jame yra sidabro junginių. Sėdynė skirta Vita RimOff WC.

SoftClose – lėtai užsidaranti sistema
Funkcija SoftClose yra naujoviška ir praktiška tualeto sėdynės savybė, užtikrinanti naudotojo komfortą ir saugumą. Lankstymo mechanizmas vyriuose rūpinasi lėtu ir tyliu sėdynės nusileidimu ant unitazo bei jos dangčio uždarymu.
SoftClose funkcija sukurta taip, kad būtų patvari ir patikima net ir dažnai naudojant. Taigi tai yra modernus komforto jūsų vonios kambaryje standartas.

Nuimama tualeto sėdynė
Pamirškite nepasiekiamas vietas ir varginantį valymą. Sėdynę galima lengvai nuimti nuo tualeto, o po juo esanti vieta lengvai išvaloma.

3 metų garantija
Unitazo dangtis – sėdynė Vita slim

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X01861 364 x 450 x 51 Unitazo dangtis - sėdynė Vita balta 70,- 70,00