Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Valdymo mygtukai Uni Slim juodas

Valdymo mygtukai Uni Slim juodas

Dviejų dalių valdymo mygtukas Uni Slim skirtas potinkinio instaliavimo sistemoms. Itin plonas mygtukas minimaliai išsikiša virš plytelės vos 5 mm. Matinės juodos spalvos paviršius atsparus įbrėžimams ir suteiks jūsų tualetui elegancijos.


Serija Priedai

Šiandien, sanitarinė keramika kuriama taip kad būtų paprasta naudoti ir prižiūrėti. Prie atskirų RAVAK WC ir bidė siūlome platų priedų asortimentą, ne tik tokių, kaip unitazo sėdynės, bet ir keleto spalvų vandens nuleidimo mechanizmo valdymo mygtukai, puikiai derantys prie vonios kambario įrangos ir instaliacinių modulių skirtingiems sienų tipams. Taigi, iš vieno gamintojo Jūs gaunate viską, ko reikia Jūsų vonios kambariui.

Techninė informacija

  • matmenys: 24,7 x 16,5 cm
  • medžiaga: tvirtas plastikas
  • spalvinis variantas: juodas
  • Garantija: 3 metai

Į gaminio komplektą įeina paslėptojo montavimo rinkinys. Vandens nuleidimo mechanizmo valdymo mygtukas Uni Slim yra skirtas pakabinamam WC su potinkiniu instaliaciniu moduliu. Plastikinį mygtuką siūlome su įbrėžimams atsparia juodos matinės spalvos apdaila. Mechanizmas integruotas į sieną, taigi mygtukas išsikiša virš apdailos vos 5 mm. Rinkinys paslėptam montavimui yra pakuotėje. 

3 metų garantija
Valdymo mygtukai Uni Slim juodas

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X01744 247 x 165 Valdymo mygtukas Uni juodas 99,- 99,00

Duomenys atsisiųsti