Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Vandens maišytuvai Chrome II

Maloni ovalo formų dinamika

Chrome II maišytuvas atspindi dabartines vonios kambario dizaino tendencijas. Jie kilo iš dizainerio Kryštofo Nosál idėjos. Galite rinktis maišytuvus vonioms, praustuvams, dušams ir bidė.

Vodovodné batérie Chrome II

Protingas požiūris į taupymą

Maišytuvai su BeCool funkcija taupo karšto vandens sąnaudas, taigi ir energiją. Kaip? Maišytuvo svirties judėjimas prasideda vidurinėje padėtyje kurioje teka, tik šaltas vanduo. Naudojant standartinius maišytuvus, šioje padėtyje karštas vanduo jau maišomas su šaltu vandeniu, tačiau be reikalo. Trumpam rankų skalavimui vanduo nespės sušilti. BeCool sistema garantuoja, kad vanduo pradės kaisti tik tada, kai to reikės.
BeCool sistema garantuoja, kad vanduo pradės kaisti tik tada, kai to reikės. Pasukus svirtį į kairę, tausosite pinigus ir mūsų planetą.

Vodovodné batérie Chrome IIProtingas sprendimas ne tik voniai

Vonios maišytuvas turi specialų jungiklį. Pakėlus svirtį įsijungia dušas. Pakreipdamas snapelį, jis persijungia ir pradeda vandens tekėjimą į vonią. Vonios užpildymą galite naudoti ir dušuose – snapelis neužima vietos ir esant poreikiui be problemų gali užpildyti kibirą.


Vodovodné batérie Chrome II

Juoda ar blizgaus chromo?

Apjunkite vonios kambario elementus naudodami spalvas ir detales. Pasirinkite maišytuvo spalvos dizainą iš chromo ir juodos matinės. Taip pat derinkite tokio pat atspalvio priedus kaip ir mūsų maišytuvas.