Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Vandens maišytuvai Eleganta

Penki spalvų dizainai

Palieskite subtilumą ir eleganciją

Tinkamas, natūralus, grakštus. Eleganta– tai meistriškumo ir itališko dizaino derinys. Elegancija, tai grožis, kylantis iš pusiausvyros. Tai galima pamatyti kiekvienoje detalėje. Vandens tėkmė atitinka metalo stabilumą, o švelnus apvalinimas asocijuojasi su kūno tvirtumu. Tvirta valdymo svirtis su įleidžiamu aeratoriumi. Tai Eleganta serijos harmonija.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Kuris tinkamiausias Jums?

Maišytuvo dėka galite visiškai pakeisti interjero įspūdį. Pasirinkite spalvą, kuri suteiks jūsų vonios kambariui išskirtinumo ir taps vonios kambario elementu.
Espirit maišytuvus galite rinktis iš kelių skirtingų spalvų dizainų: Chrome, White Velvet, Black Matt, Graphite Brushed, Rose Gold Brushed.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Protingas požiūris į taupymą

Maišytuvai su BeCool funkcija taupo karšto vandens sąnaudas, taigi ir energiją. Kaip? Maišytuvo svirties judėjimas prasideda vidurinėje padėtyje kurioje teka, tik šaltas vanduo. Naudojant standartinius maišytuvus, šioje padėtyje karštas vanduo jau maišomas su šaltu vandeniu, tačiau be reikalo. Trumpam rankų skalavimui vanduo nespės sušilti. BeCool sistema garantuoja, kad vanduo pradės kaisti tik tada, kai to reikės.
BeCool sistema garantuoja, kad vanduo pradės kaisti tik tada, kai to reikės. Pasukus svirtį į kairę, tausosite pinigus ir mūsų planetą.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Aksominė balta spalva

Palieskite ir pajuskite skirtumą. Tai ne tik balta. White Velvet versija nustebins aksominiu paviršiumi. Šio maišytuvo išvaizdos negadins vandens lašai ar kalkės, kadangi jų nesimatys. Šis maišytuvas išliks gražus metų metus ir neprarasdamas savo grožio. Jis skirtas visiems, kuriems patinka estetinis paprastumas.


Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Aeratorius

Maišytuvo viduje yra išradingas aeratorius su EcoFlow funkcija. Vandens srautas ribojamas iki 5 l per minutę ir praturtinamas oru. Greičiausiai to net nepastebėsite, tačiau tai turės įtakos jūsų vandens sąnaudoms, kurios bus mažesnės, nei naudojant įprastą maišytuvą.


Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Puošmena Jūsų sienai

Minimalistinių sprendimų mėgėjams Espirit asortimente gausu subtilių sieninių maišytuvų, praustuvui, dušui ar voniai.