Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Vandens maišytuvai Espirit

Penki spalvų dizainai

Grožis, kuris nepavaldus laikui

Natūralus Espirit maišytuvų grožis kyla dėl kruopščiai numatytų kiekvienos dalies proporcijų. Utilitarinis dizainas yra tvirtas jų unikalumo pagrindas. Būtent todėl Espirit maišytuvai skoningai papildys, bet kurį vonios kambarį. Jie neatkreips į save dėmesio, bet jų grožis džiugins net ir po daugelio metų.

Vodovodní baterie Espirit

Kuris tinkamiausias Jums?

Maišytuvo dėka galite visiškai pakeisti interjero įspūdį. Pasirinkite spalvą, kuri suteiks jūsų vonios kambariui išskirtinumo ir taps vonios kambario elementu.
Espirit maišytuvus galite rinktis iš kelių skirtingų spalvų dizainų: Black Matt, Graphite Brushed, Rose Gold Brushed, Chrome, White Velvet.

Vodovodní baterie Espirit

Protingas požiūris į taupymą

Maišytuvai su BeCool funkcija taupo karšto vandens sąnaudas, taigi ir energiją. Kaip? Maišytuvo svirties judėjimas prasideda vidurinėje padėtyje kurioje teka, tik šaltas vanduo. Naudojant standartinius maišytuvus, šioje padėtyje karštas vanduo jau maišomas su šaltu vandeniu, tačiau be reikalo. Trumpam rankų skalavimui vanduo nespės sušilti. BeCool sistema garantuoja, kad vanduo pradės kaisti tik tada, kai to reikės.
BeCool sistema garantuoja, kad vanduo pradės kaisti tik tada, kai to reikės. Pasukus svirtį į kairę, tausosite pinigus ir mūsų planetą.

Vodovodní baterie Espirit

Aksominė balta spalva

Palieskite ir pajuskite skirtumą. Tai ne tik balta. White Velvet versija nustebins aksominiu paviršiumi. Šio maišytuvo išvaizdos negadins vandens lašai ar kalkės, kadangi jų nesimatys. Šis maišytuvas išliks gražus metų metus ir neprarasdamas savo grožio. Jis skirtas visiems, kuriems patinka estetinis paprastumas.


Vodovodní baterie Espirit

Aeratorius

Maišytuvo viduje yra išradingas aeratorius su EcoFlow funkcija. Vandens srautas ribojamas iki 5 l per minutę ir praturtinamas oru. Greičiausiai to net nepastebėsite, tačiau tai turės įtakos jūsų vandens sąnaudoms, kurios bus mažesnės, nei naudojant įprastą maišytuvą.


Vodovodní baterie Espirit

Puošmena Jūsų sienai

Minimalistinių sprendimų mėgėjams Espirit asortimente gausu subtilių sieninių maišytuvų, praustuvui, dušui ar voniai.