Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Vandens maišytuvai Puri

Aiški paprastų formų kalba

Dizainerio Kryštofo Nosalo serijos naujų vandens maišytuvų kertinis elementas – apvalus volelio profilis. Pašalinę visas perteklines linijas pasiekėme tobulai subalansuotą formą, derančią prie visos Jūsų vonios įrangos. Būtent tai, ko reikia Jūsų vonios kambariui ir jokių bereikšmių smulkmenų.

Vodovodní baterie Puri

Harmonija su kiekvienu stiliumi

Minimalistinis dizainas ir suapvalintos vandens maišytuvo formos derės prie kiekvieno šiuolaikiško praustuvo. Vandens maišytuvai prie praustuvo, montuojami ant plokštės, arba aukštesni vandens maišytuvai - patogesniam prausimuisi naudojantis klasikiniu praustuvu.


Vodovodní baterie Puri

Unikalus sprendimas

Vonios vandens maišytuvas yra unikali rinkos naujiena! Iš jo korpuso pašalinome vizualiai trukdantį vonia/dušas perjungiklį. Dėl specialios kasetės vandens maišytuvo viduje ypač lengva perjungti vandens srovę į vonią/dušą ir reguliuoti šiltą/šaltą vandenį tik paprastu svirtelės judesiu į kairę ar dešinę pusę.


Vodovodní baterie PuriRafinuotas iki tobulumo


Devyni vandens maišytuvų modeliai estetiniu ir funkciniu požiūriu rafinuoti iki tobulybės. Išskirtinis rezultatas pasiektas ir dėl aukščiausios atskirų vandens maišytuvų komponentų kokybės. Visiems Puri vandens maišytuvams suteikiame penkerių metų garantiją.

Įvertinimas:
Įvertinimas: