Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Veidrodis Classic 700

Veidrodis Classic 700

Veidrodis su įmontuotu apšvietimu suteiks Jūsų vonios kambariui prašmatnų stilių. Puikiai papildys kitus koncepcijos Classic vonios kambario gaminius.


Serija Baldai Classic

Nepamirštama klasika

Vonios kambario balduose Classic dizaineriai sujungė paprastumą ir praktiškumą. Kuklias linijas pabrėžia elegantiška ovali minimalistinio stiliaus rankenėlė.

Vonios kambario baldai Classic

Didelis dydžių pasirinkimas

Serijoje Classic pristatomi mini praustuvai, kurie labiausiai tinka tualeto patalpai ir dvigubi praustuvai visai šeimai. Visų dydžių praustuvams pritaikysite spinteles.


Vonios kambario baldai Classic

Patogiai suplanuoti

Kiekvieno modelio spintelės Classic suprojektuotos taip, kad būtų pakankamai erdvės daiktams, ir tuo pačiu baldas taupytų kambario erdvę. Didžiausioje spintelėje dvigubam praustuvui sumontuotas žemas stalčius su atskiromis pertvaromis smulkiems daiktams laikyti.


Vonios kambario baldai Classic

Galite rinktis iš kelių spalvų

Kad vonios baldai Classic gražiai atrodytų bet kuriame vonios kambaryje, galite rinktis iš keturių siūlomų spalvų: balta, beržo, latte ir cappuccino.

Techninė informacija

  • matmenys (p x g x a): 70 x 7 x 55 cm
  • spalvinis korpuso variantas: latte
  • Garantija: 5 metai

Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama veidrodį kombinuoti su kitais koncepcijos Classic gaminiais (praustuve Classic 700, spintele SD Classic 700) ir kita RAVAK produkcija

5 metų garantijaKoncepcijaImpregnavimas nuo drėgmės
Veidrodis Classic 700

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X000000939 700 x 70 x 550 Veidrodis Classic 700 latte 169,- 169,00

Duomenys atsisiųsti

27,8 MB