Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Vonios kambario baldai Balance

Keraminis praustuvas ir šiuolaikiški baldai - du pagrindiniai kiekvieno vonios kambario sėkmės komponentai.

Modulinė linija Balance leidžia susikurti savitą vonios kambario baldų komplektą sudėti daiktams ir juos laikyti pagal Jūsų individualius pageidavimus. Ši linija leidžia pasirinkti ir praustuvo tipą, tiek įleidžiamą, tiek tvirtinamą ant plokštės. Pakabinamų spintelių dizaino elementas – frezuotos išpjovos priekiniuose plotuose, kurios tuo pat metu atlieka rankenėlės funkcijas.

Koupelnový nábytek Blanace

Keramika

Vonios kambario baldai Balance leidžia rinktis iš dviejų praustuvų tipų, nesvarbu, ar praustuvas Balance įleidžiamas į spintelę, ar tai kuris nors iš modelių, tinkančių montuoti ant plokštės (pvz. Uni ar Uni Slim). Abu tipai pagaminti iš atsparios keramikos, kuri yra idealus šimtmečių patikrintų tradicinių medžiagų savybių ir laikui nepavaldaus dizaino derinys.


Koupelnový nábytek Blanace

Paslėptos ir atviros vietos daiktams sudėti

Koncepcija Balance apima dvi gaminių grupes. Tiks tiek suslėptų daiktų šalininkams, kurie teikia pirmenybę praustuvui su gudriai išspręsta ištraukiama spintele, tiek mėgėjams atvirų vietų, kurios geriausiai matysis įrengus praustuvą ant plokštės.


Koupelnový nábytek Blanace

Įvairovė

Suderinus plokštę (60, 80, 120 cm), kabinamą spintelę ir keraminį praustuvą, atitinkamai, ir kitas spinteles po plokšte, galima pasiekti įvairiausių sprendimų. Jų pagrindinis privalumas – erdvė spintelėje daiktų išdėstymui į stalčius, papildoma vieta daiktams susidėti ant plokštės aplink praustuvą ir dar daugiau – yra galimybė įrengti plieninį laikiklį rankšluosčiams pakabinti.