Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Vonios kambario baldai Comfort – spintelės po praustuvu ir plokštės

Susitelkta į detales

Sujungia nekrintančius į akis keraminio praustuvo privalumus su moderniai apibrėžtomis daiktams sudėti skirtų spintelių linijomis. Šios serijos būdingas elementas - pusiau įleista metalinė rankena, kurios sprendinys rinkoje – unikalus. Su spintelėmis yra tiekiama baltos spalvos rankena, bet atskirai siūlome ir chromuotą rankeną. Visas Comfort serijos vonios kambario spinteles sieja giluminis impregnavimas, užtikrinantis tobulą atsparumą vandeniui.

Koupelnový nábytek Comfort

su keramika

Vonios kambario baldai Comfort suteikia galimybę pasirinkti iš dviejų praustuvų tipų: ar tai praustuvas Comfort, įleidžiamas į spintelę, ar kažkuris iš modelių, tinkančių ant plokštės (pvz.: Uni ar Uni Slim). Abu tipai pagaminti iš atsparios keramikos, kuri yra idealus šimtmečių patikrintos tradicinės medžiagos ir laikui nepavaldaus dizaino derinys.


Koupelnový nábytek Comfort

Erdvės ir spintelės daiktams sudėti

Serija Comfort apima dvi gaminių grupes. Tiks tiek paslėptų erdvių daiktams sudėti mėgėjams, teikiantiems pirmenybę įleidžiamam praustuvui su sumaniai suprojektuota spintele - stalčiais su metaline rankena ir slankia sistema, tiek mylėtojams atvirų erdvių daiktams sudėti, kurių daugiausia atsiranda tvirtinant praustuvą ant plokštės su spintele.


Koupelnový nábytek Comfort

Įvairovė

Plokštės (60, 80, 120 cm), spintelės ir keraminio praustuvo, ar kitų spintelių po plokšte, derinimu galima gauti įvairiausių sprendinių, taip pat atsiranda galimybė įrengti laikiklį rankšluosčiams. Rinkinį papildo ir 160 cm aukščio grakšti spintelė (dviejų pločių ir gylių), su durelėmis ant vyrių ir šešiomis lentynėlėmis.