Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Vonios krašto maišytuvas Chrome

PLOKŠTUMOJE MONTUOJAMAS VONIOS VANDENS MAIŠYTUVAS CHROME IŠ KETURIŲ DALIŲ

CR 026.00
Keturių dalių Chrome maišytuvas tinka montuoti ant vonios krašto arba plokštėje šalia vonios. Produktą sudaro keturi pagal dizainą suderinti komponentai. Jautri vandens paleidimo svirtis puikiai reguliuoja vandens srovę ir temperatūrą. Šalia maišytuvo yra srovės valdymo rankena, kuri dera su elegantišką vonios užpildymo koncepcija. Trečiasis komponentas patikimai rūpinasi patogiu vandens srauto perjungimu tarp vonios užpildymo ir dušo. Paskutinėje angoje paslėptas madingas ištraukiamas rankinis dušas.


Serija

Vandens stichijos energija

Atgaivinkite savo jėgas, pripylę vonią naudodami krioklio maišytuvą. Originalus praktinių ir estetinių funkcijų derinys sukuria išskirtinį krioklio vonioje efektą. Įjungę maišytuvą krioklį, Jūs turite galimybę stebėti, kaip gaivinanti vandens srovė susilieja su tobulu metalinės armatūros grožiu, o vanduo palaipsniui prisipildo gyvosios energijos.

Kriokliai/Maišytuvai voniai

Nepalyginamas įspūdis

Vizualinis ir garsinis suvokimas pripildant vonią kriokliu sukelia Jums tik malonius ir nepamirštamus įspūdžius.


Kriokliai/Maišytuvai voniai

Vonios dizainas

Atsižvelgdami į vonios dizainą, Jūs galite išsirinkti tinkamą vonios maišytuvą, kuris estetiniu požiūriu niekaip nepažeis keraminių sienų plytelių vientisumo.


Kriokliai/Maišytuvai voniai

Perjungimas vonia / dušas

Jums patinka pripilti vonią kriokliu, bet jūs ne mažiau mėgstate maudytis po dušu ir nenorite nuo jo atsisakyti? Ir tai nebūtina, nes maišytuvai kriokliai turi perjungiklį į dušo režimą.

Techninė informacija

  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 35 mm, keraminis
  • Maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: prie visų vonių su pakankamu viršutinio vonios krašto ar plokštumos pločiu - Freedom W, City/ City Slim, Formy 01/ Formy 01 Slim, Gentiana, NewDay, Asymmetric, Rosa I, Rosa II, Rosa 95, LoveStory II

Vandens maišytuvo sudedamoji dalis yra ištraukiamas dušas su 175 cm ilgio vientisa metaline žarna. Vonios kambario vientisam sprendiniui ir dizaino dermei rekomenduojame kombinuoti su kitais Chrome vandens maišytuvais. Išoriniam valymui rekomenduojame naudoti valymo priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

Į gaminį neįeina automatinė žarnos ritė ir išleidimo anga įtekančiam vandeniui nuleisti. Montuodami gaminius užtikrinkite prieigą prie maišytuvo, kad ateityje juos būtų galima patogiai aptarnauti.

 

5 metų garantijaKoncepcijaEasyClean (dušo galvutės)Ravak Cleaner ChromeSoftMove
Vonios krašto maišytuvas Chrome

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070170 Vonios krašto maišytuvas CR 026.00 339,- 339,00