Instagram Pinterest Youtube

Maudymasis vonioje

Vonios sienelė VS5

Penkių dalių sulenkiama vonios sienelė

Dėl siaurų vonios sienelės dalių sulankstytu pavidalu užima mažai vietos.


Serija Stačiakampių vonių sienelės

Jūs galite rinktis iš plataus vonios sienelių asortimento, jos tinka ir RAVAK vonioms, ir kitoms vonioms su lygiu viršutiniu borteliu, įskaitant metalines ir ketaus vonias. Vonios sienelės RAVAK universalios, visada gražiai atrodo, siūloma daugybė variantų joms sulankstyti.

Stačiakampių vonių sienelės ir durys

Platus asortimentas

Prie kiekvienos stačiakampės vonios, be abejo, siūloma ir vonios sienelė. Jūs turite galimybę pasirinkti sienelės atidarymo būdą, užpildą ir profilio spalvą.


Stačiakampių vonių sienelės ir durys

Lengva montuoti

Įrengti vonios sienelę gali kiekvienas. Tam prireiks vos kelių varžtų, ir sienelė pritvirtinta prie sienos. Ją galima montuoti jau įrengtoje vonioje.


Stačiakampių vonių sienelės ir durys

Išskirtinė kokybė

Vonios sieneles RAVAK kuria ir gamina tie patys žmonės, kurie jau dešimtis metų rūpinasi aukščiausios klasės kampinių vonių, dušo kabinų  gamyba. Kaip tik todėl mes turime tobulai įsisavintas gamybos technologijas, puikiai orientuojamės rinkdamiesi geriausius medžiagų tiekėjus, o mūsų vonios sienelės – tai tų pačių dizaino studijos Nosal Design meistrų rankomis sukurti gaminiai. Visa tai duoda mums teisę užtikrinti aukščiausios klasė kokybę ir originalų autorinį požiūrį į kiekvieną mūsų gaminį.

Techninė informacija

  • matmenys: 113,5 cm
  • tipinis variantas: pasisukantis gaminys(L/R)
  • apdaila: profilis – baltas
  • vitražas: Rain (plastikas)
  • gaminio aukštis: 133 cm
  • Garantija: 2 metų

Vonios sienelę sudaro penkios judamos dalys, kurios visiškai susilanksto į vonios vidų, vadinamąja „armonika“. Sienelė tinka stačiakampėms vonioms (Classic, Classic II, Vanda II) arba kuriai nors klasikinei stačiakampei voniai su lygiu priekiniu kraštu. Standartinis vonios sienelės aukštis 1330 mm.  plotis 223 mm. Pasukę VS5 180° kampu, gausite L/R  variantą. Galima pagaminti netipišką vonios sienelę.

2 metų garantijaL/R variantas 180°
Vonios sienelė VS5

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
794E010041 1135x1330 VS5 balta+plastikas Rain 199,- 199,00