Youtube

Prausimasis duše

W SET-80 Wall/Corner

W SET-80 Wall/Corner

Metalinių dalių rinkinys dušo kabinoms Walk-In Wall 90 ir Walk-In Corner 110x80 bei 120x80.

Serija

Pilnai sukomplektuoti koncepcijų Brilliant ir Walk-In gaminiai susideda iš dviejų atskiromis eilutėmis užsakomų dalių!

B SET
Būtina atskirai įsigyti Brilliant koncepcijos dušo kabinos stiklus, dušo duris arba stacionarias sieneles, taip pat ir metalines dalis, taip vadinamą B SET. B SET sudaro laikikliai, vyriai, rankena, montavimo rinkinys, o tam tikruose komplektuose ir Brilliant laikikliai. Ilgą arba trumpą stiklo laikiklį net ir mažiausio dydžio dušo kabinoms galima įsigyti atskirai (papildomai).

W SET
Norint įsigyti pilną Walk-In koncepcijos produktą būtina įsigyti stacionarias stiklo sieneles Walk-In vienoje pakuotėje, taip pat ir laikiklius, užtikrinančius visos dušo kabinos stabilumą, supakuotus atskirai, kitoje pakuotėje – taip vadinamą W SET. W SET sudaro metaliniai laikikliai ir atramos.

Kitas konstrukcines galimybes, ir ne tik Walk-In gaminių atveju, Jūs galite išnaudoti užsisakydami per nestandartinių gaminių konfigūratorių nestandartas.ravak.lt, kur Jūs galite pasirinkti pageidaujamus dalykus (tipą, plotį, aukštį).

Techninė informacija

Metalinių dalių rinkinys dušo kabinoms Walk-In Wall 90 ir Walk-In Corner 110x80 bei 120x80.
W SET sudaro:

  • subtilus laikiklis – 1 vnt.
  • atrama – 1 vnt.
  • montavimo rinkinys

Dušo kabinos stabilumą užtikrina metalinė atrama ir subtilus laikiklis, susidedantis iš dviejų chromuotų galų (siena+stiklas) ir sujungtas aliuminio profiliu, kurio paviršius bright alu arba juodas.

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR     
GWD01000A093 W SET-80 Wall/Corner 99,00
GWD010003017 W SET-80 Wall/Corner black 139,00