Instagram Pinterest Youtube

Prausimasis duše

W SET-90 Wall/Corner

W SET-90 dušo kabinai Walk-In Wall, Corner

Metalinio laikiklio ir atramos rinkinys saugiai išlaiko savo vietoje didžiulius stiklo plotus ir užtikrina visos dušo kabinos Walk-In Corner 120x90 ir Walk-In Wall, kai nustatoma 90 cm įėjimo plotį.


Serija

Pilnai sukomplektuoti koncepcijų Brilliant ir Walk-In gaminiai susideda iš dviejų atskiromis eilutėmis užsakomų dalių!

B SET
Būtina atskirai įsigyti Brilliant koncepcijos dušo kabinos stiklus, dušo duris arba stacionarias sieneles, taip pat ir metalines dalis, taip vadinamą B SET. B SET sudaro laikikliai, vyriai, rankena, montavimo rinkinys, o tam tikruose komplektuose ir Brilliant laikikliai. Ilgą arba trumpą stiklo laikiklį net ir mažiausio dydžio dušo kabinoms galima įsigyti atskirai (papildomai).

W SET
Norint įsigyti pilną Walk-In koncepcijos produktą būtina įsigyti stacionarias stiklo sieneles Walk-In vienoje pakuotėje, taip pat ir laikiklius, užtikrinančius visos dušo kabinos stabilumą, supakuotus atskirai, kitoje pakuotėje – taip vadinamą W SET. W SET sudaro metaliniai laikikliai ir atramos.

Kitas konstrukcines galimybes, ir ne tik Walk-In gaminių atveju, Jūs galite išnaudoti užsisakydami per nestandartinių gaminių konfigūratorių nestandartas.ravak.lt, kur Jūs galite pasirinkti pageidaujamus dalykus (tipą, plotį, aukštį).

Techninė informacija

Metalinių dalių rinkinys dušo kabinoms Walk-In Corner 120x90 ir Walk-In Wall, kai nustatoma 90 cm įėjimo plotį.
W SET sudaro:

  • subtilus laikiklis – 1 vnt.
  • atrama – 1 vnt.
  • montavimo rinkinys

Garantija: 5 metai

Dušo kabinos stabilumą užtikrina atrama ir subtilus laikiklis, susidedantis ir dviejų chromuotų galų (siena + stiklas) ir sujungtas aliumininiu profiliu - bright alu arba juodos spalvos.

5 metų garantija
W SET-90 Wall/Corner

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
GWD01000A094 900 mm W SET-90 Wall/Corner 109,- 109,00
GWD010003018 W SET-90 Wall/Corner juodas 149,- 149,00
GWD01000E005 W SET-90 Wall/Corner baltas matinis 150,- 150,00

Duomenys atsisiųsti