Instagram Pinterest Youtube

Prausimasis duše

W SET-Uni Free/Wall

W SET-Uni Free/Wall prie Walk-In Wall, Double Wall arba Free

Plieninio statramsčio ir ramsčio komplektas saugiai išlaikys dideles stiklo plokštes savo vietoje ir užtikrins dušo kabinų Walk-In Wall, Double Wall arba Free stabilumą. Ramsčio ilgis sudaro 1200 mm, jį galima sutrumpinti pagal poreikį. Ramstis, įtvirtintas tarp sienos ir stiklo apsprendžia dušo kabinos plotį.


Serija

Pilnai sukomplektuoti koncepcijų Brilliant ir Walk-In gaminiai susideda iš dviejų atskiromis eilutėmis užsakomų dalių!

B SET
Būtina atskirai įsigyti Brilliant koncepcijos dušo kabinos stiklus, dušo duris arba stacionarias sieneles, taip pat ir metalines dalis, taip vadinamą B SET. B SET sudaro laikikliai, vyriai, rankena, montavimo rinkinys, o tam tikruose komplektuose ir Brilliant laikikliai. Ilgą arba trumpą stiklo laikiklį net ir mažiausio dydžio dušo kabinoms galima įsigyti atskirai (papildomai).

W SET
Norint įsigyti pilną Walk-In koncepcijos produktą būtina įsigyti stacionarias stiklo sieneles Walk-In vienoje pakuotėje, taip pat ir laikiklius, užtikrinančius visos dušo kabinos stabilumą, supakuotus atskirai, kitoje pakuotėje – taip vadinamą W SET. W SET sudaro metaliniai laikikliai ir atramos.

Kitas konstrukcines galimybes, ir ne tik Walk-In gaminių atveju, Jūs galite išnaudoti užsisakydami per nestandartinių gaminių konfigūratorių nestandartas.ravak.lt, kur Jūs galite pasirinkti pageidaujamus dalykus (tipą, plotį, aukštį).

Techninė informacija

Plieninių dalių komplektas dušo kabinoms Walk-In Wall, Double Wall arba Free. Ramsčio ilgis sudaro 1200 mm ir nulemia dušo kabinos plotį. Jį galima bet kaip sutrumpinti.

W SET-Uni Free/Wall sudaro:

  • plieninis statramstis – 1 vnt.
  • stiklo laikiklis – 1 vnt.
  • galinis dangtis – 1 vnt.
  • stiklo ramstis – 1 vnt.
  • montavimo rinkinys

Garantija: 5 metai

Kabinos stabilumą užtikrina ramstis ir plieninis statramstis su blizgiu (bright alu) arba juodu (black) paviršiumi. Dušo kabinai Walk-In Free būtina įsigyti dvi pakuotes W-SET Uni Free/Wall!  

5 metų garantija
W SET-Uni Free/Wall

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
GWD01000A098 1200 mm W SET-Uni Free/Wall (bright alu) 125,- 125,00
GWD010003023 W SET-Uni Free/Wall juodas 170,- 170,00
GWD01000E006 W SET-Uni Free/Wall baltas matinis 170,- 170,00

Duomenys atsisiųsti