Instagram Pinterest Youtube

Prausimasis duše

W SET-Uni T connection

W SET-Uni T connection prie Walk-In Double Wall

Plieninio statramsčio ir ramsčio komplektas saugiai išlaikys dušo kabinos Walk-In Double Wall šoninę stiklo plokštę ir užtikrins visos dušo kabinos stabilumą. Statramsčio ilgis yra 1200 mm ir jį galima sutrumpinti pagal poreikį. Dėka W SET-Uni T spoj, kuris sujungia statramstį ir stiklą, sureguliuosite įėjimo į dušo kabiną plotį.


Serija

Pilnai sukomplektuoti koncepcijų Brilliant ir Walk-In gaminiai susideda iš dviejų atskiromis eilutėmis užsakomų dalių!

B SET
Būtina atskirai įsigyti Brilliant koncepcijos dušo kabinos stiklus, dušo duris arba stacionarias sieneles, taip pat ir metalines dalis, taip vadinamą B SET. B SET sudaro laikikliai, vyriai, rankena, montavimo rinkinys, o tam tikruose komplektuose ir Brilliant laikikliai. Ilgą arba trumpą stiklo laikiklį net ir mažiausio dydžio dušo kabinoms galima įsigyti atskirai (papildomai).

W SET
Norint įsigyti pilną Walk-In koncepcijos produktą būtina įsigyti stacionarias stiklo sieneles Walk-In vienoje pakuotėje, taip pat ir laikiklius, užtikrinančius visos dušo kabinos stabilumą, supakuotus atskirai, kitoje pakuotėje – taip vadinamą W SET. W SET sudaro metaliniai laikikliai ir atramos.

Kitas konstrukcines galimybes, ir ne tik Walk-In gaminių atveju, Jūs galite išnaudoti užsisakydami per nestandartinių gaminių konfigūratorių nestandartas.ravak.lt, kur Jūs galite pasirinkti pageidaujamus dalykus (tipą, plotį, aukštį).

Techninė informacija

Plieninių dalių rinkinys dušo kabinoms Walk-In Double Wall. Jungiamojo ramsčio ilgis sudaro 1200 mm ir nulemia įėjimo plotį. Ramstį galima bet kaip sutrumpinti.
W SET-Uni T connection sudaro:

  • plieninis ramstis – 1 vnt.
  • T-spoj – 1 vnt.
  • stiklo laikiklis – 1 vnt.
  • stiklo ramstis – 1 vnt.
  • montavimo rinkinys

Garantija: 5 metai

Kabinos stabilumą užtikrina statramstis ir jungiamasis ramstis su blizgiu (bright alu) arba juodu (black) paviršiumi.

5 metų garantija
W SET-Uni T connection

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
GWD01000A099 1200 mm W SET-Uni T connection (bright alu) 140,- 140,00
GWD010003024 W SET-Uni T connection juoda 170,- 170,00
GWD01000E007 W SET-Uni T connection baltas matinis 170,- 170,00

Duomenys atsisiųsti