Youtube Instagram

Baldai, praustuvai, tualeto

WC unitazo sėdynė Classic Slim

WC unitazo sėdynė Classic Slim

Sugalvotas maksimaliam patogumui ir praktinei naudai. Sistema SoftClose palengvins naudojimą. Formos prasme dera su WC iš plačios vonios kambario koncepcijos Classic.


Serija Priedai

Šiandien, sanitarinė keramika kuriama taip kad būtų paprasta naudoti ir prižiūrėti. Štai kodėl prie pakabinamo unitazo, bide -  RAVAK siūlomo platų aksesuarų asortimentą, t.y. tualeto sėdynės, skirtingo dizaino  ir valdymo klavišus, kurie puikiai susilieja su vonios įranga, ir skirtingų rūšių unitazo pakabinimo modulius. Taigi, iš vieno gamintojo Jūs gaunate viską, ko reikia Jūsų vonios kambariui.

Techninė informacija

  • parametrai (šxhxv): 360 x 445 x 51 mm
  • medžiaga: tvirtas plastikas
  • spalva: balta
  • Garantija: 3 metai

Ypatingai plona WC unitazo sėdynė Classic Slim yra iš atsparaus balto plastiko su sistema SoftClose. Antibakterinė unitazo sėdynės sudėtis neleidžia daugintis bakterijoms, visai tai – dėka gaminyje panaudotų sidabro junginių. Tinka WC Classic RimOff. Gaminys priderintas prie to paties pavadinimo koncepcijos, kuri apima ir keletą vonių, praustuvų, vandens maišytuvų ir vonios kambario baldų. Ir vonios kambarį, sujungtą su WC, galėsite įsirengti tuo pačiu stiliumi.

3 metų garantijaKoncepcija
WC unitazo sėdynė Classic Slim

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR     
X01673 WC unitazo sėdynė Classic Slim 70,00

Duomenys atsisiųsti