Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

WC Vita RimOff

WC Vita RimOff

Vita RimOff tualetas yra praktiškas higienos srityje, tačiau taip pat išsiskiria šiuolaikišku ir elegantišku dizainu, kuris puikiai tinka bet kokiam vonios kambariui ar tualetui.

Dėl savo paprastos ir švarios formos unitazas Vita RimOff tampa stilingu bet kokio interjero elementu. Elegantiškos šio klozeto linijos suteiks jūsų vonios kambariui rafinuotą ir šiuolaikišką išvaizdą.

Tualeto skalavimo technologija be klasikinės briaunos suteikia praktinių pranašumų priežiūros ir higienos srityse.


Serija

WC Chrome paprasto stiliaus, be jokių nereikalingų detalių, bet su patikrinta ir unikalia vandens nuleidimo sistema. Pakabinamas unitazas Chrome palengvina vonios kambario priežiūrą. Potinkinis instaliacinis modulis nedarko vonios kambario ar tualeto patalpos interjero. Pakabinamo unitazo Chrome sėdynės dangtis turi lėto nusileidimo mechanizmą т.н.SoftClose.

Išplėsta vonios kambario koncepcija Chrome
WC Chrome tai vonios kambario Chrome koncepcijos dalis. Modernaus dizaino, universalus todėl tiks bet kuriam vonios kambariui.

Nėra matomų veržlių ir sunkiai pasiekiamų vietų
Gražus išorinis vaizdas, palengvina valymą sunkiai prieinamose išorinėse unitazo vietose, kur dažniausiai kaupiasi nešvarumai.

Viskas lengvai priežiūrai
Pakabinamas unitazas palengvins vonios kambario ar tualeto patalpos valymą, o patikrinta vandens nuleidimo vandenį paskirsto taip kad garantuotai nuplautų visą unitazo dubenį.

Techninė informacija

  • matmenys (šxhxv): 360 x 530 x 350 mm
  • medžiaga: vienalytė keramika, glazūra be papildomos paviršinės apdailos
  • RimOff - tualetas neturi briaunų, todėl nėra nešvarumų kaupimosi grėsmės
  • EasyFix - nematoma tvirtinimo sistema
  • Garantija: 10 metų
  • priedai: Vita slim sėdynė, potinkliniai instaliaciniai moduliai, valdymo mygtukai

RimOff – tualeto skalavimo technologija be klasikinės briaunos
„Vita RimOff“ tualetas suteikia jums aiškią ir higienišką erdvę. Be klasikinės briaunos krašto, nėra vietos nešvarumams nusėsti. Dėl sureguliuotos vidinės formos garantuojamas tinkamas rezultatas. Tai idealus sprendimas tiems, kurie daug dėmesio skiria tobulai švarai, higienai ir lengvai priežiūrai. Tualetas sukurtas taip, kad suteiktų jums maksimalų komfortą ir ramybę žinant, kad jis visada išliks švarus.

EasyFix - nematoma tvirtinimo sistema
Tradicinius klozeto tvirtinimo būdas, palieka matomus tvirtinimo elementus, o naujoviška EasyFix paslėpto tvirtinimo sistema, kai klozetas tvirtinamas iš viršaus per sėdynei skirtas angas, jų nepalieka. Vienas pagrindinių privalumų – estetika, kad matomi varžtai ar tvirtinimo elementai nesugadintų bendros Jūsų WC išvaizdos.
Unitazo išorėje taip pat nėra sunkiai pasiekiamų vietų, o tai sumažina nešvarumų ir bakterijų nusėdimo galimybę. Taip pat, tualeto pakabinimo sistema palengvina grindų valymą po juo.

Rekomenduojame įsigyti instaliacinį vandens nuleidimo modulį, valdymo mygtuką ir sėdynę su SoftClose lėtėjimo sistema - Vita slim tualeto sėdynę tualetui. Norint išvalyti, sėdynę galima lengvai nuimti.

RAVAK rekomenduoja:

• montuojant būtina sureguliuoti WC RimOFF montavimo modulio bako išleidimo tūrį ir greitį.

• reguliavimo tikslumas gali turėti įtakos vandens išleidimo iš bako srovės stiprumui ir vanduo gali patekėti per dubens kraštą.

• WC su „RimOff“ technologija rekomenduojama montuoti su RAVAK moduliu arba kitais moduliais, kuriuose yra reguliuojamas nutekėjimas iki 4,5 l vandens.

10 metų garantija
WC Vita RimOff

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X01860 360 x 530 x 350 WC Vita RimOff pakabinamas baltas 279,- 279,00
X01861 364 x 450 x 51 Unitazo dangtis - sėdynė Vita balta 70,- 70,00

Duomenys atsisiųsti