Instagram Pinterest Youtube

Espirit maišytuvas. Vandens tematikos dizainas

Čekijos gamintojas pristato naują maišytuvų kolekciją, kuriai būdingas subalansuotas utilitarinių formų derinys, nesenstanti elegancija ir penkios nuostabios spalvos.

Espirit maišytuvas. Vandens tematikos dizainas. RAVAK

Espirit maišytuvų dizainas siejamas su neprilygstamos formos danų dizainerio Arne Jacobsen maišytuvais, kurie rinkoje jau gyvuoja daugiau nei 50 metų ir yra iššūkis dizaineriams iš viso pasaulio. Milimetras po milimetro proporcingų apvalių ir cilindrinių formų sudaro Espirit maišytuvų visumą, be visų būtiniausių dalykų. Kurie yra nepralenkiami savo elementariu grožiu bei funkcionalumu.

„Espirit“ kolekciją sudaro penkių spalvų dizainai: brushed graphite grey finish, rose gold, the popular gloss chrome, matt white. Be matinės juodos spalvos, dabar yra šlifuota grafito pilka apdaila, rožinio aukso, populiarus blizgus chromas ir visiškai nauja matinė balta apdaila.

Espirit maišytuvas. Vandens tematikos dizainas. RAVAK

Naujas „White Velvet“ paviršius sukurtas baltų vonios aksesuarų tendencijai. Aksominis paviršius yra malonus liesti ir simbolizuoja vonios kambario dizainą, kuris nesibaigia ties pirmuoju kampu. Matinė apdaila yra subtiliai elegantiška, neatkreipia į save dėmesio ir kartu su kita balta santechnika sukuria vientisą, nesenstančią visumą. Matinis baltas maišytuvo paviršius yra praktiškas, kadangi nesimatys baltų išdžiūvusių vandens lašų likučių.

Espirit kolekcija apima platų maišytuvų ir kitų priedų asortimentą visam vonios kambariui, praustuvams, voniai, dušui, bidė ir termostatiniai.

Su nauju maišytuvų komplektu RAVAK taip pat pristato naują bendradarbiavimą. Espirit serijos dizainas buvo sukurtas tradicinėje italų gamykloje, su sąlyga išlaikyti ir plėtoti originalią europietišką produkciją.

Espirit maišytuvus rasite adresu www.ravak.lt/lt/vandens-maisytuvai-espirit.