Instagram Pinterest Youtube

Prausimasis duše

Juodas dušo padėklų sifonas RAVAK Professional 90

Juodas sifonas padėklui Professional 90

Palepinkite save tuo, kas geriausia. Kokybė, kuri pati kalba už save. Juodas metalinis sifono dangtelis suteiks padėklui ypatumo ir derės prie kitų juodų vonios kambario elementų.


Serija

Be sifono nė vienas dušo padėklas negali atlikti savo paskirties. Kadangi padėklas sudaro tvirtą įmontuotą vonios kambario sudėtinę dalį, rinkitės sifoną tik iš puikios kokybės, atsparių medžiagų.

Vonių sifonai RAVAK Basic, Standard ir Professional yra 90 mm skersmens, pralaidos galia 30 l/min. skirti naudoti dušo kabinose su hidromasažinėmis sienelėmis. Visi RAVAK vonių sifonai lengvai valomi iš išorės, o tai ir yra svarbiausia prielaida naudoti juos kartu su dušo padėklais. Sifonus Standard ir Professional išsiskiria medžiagos, iš kurių pagamintas jų dangtelis. Sifonas Professional su metaliniu dangteliu, o sifonas Standard – plastmasiniu dangteliu su metaline danga. Šiuos sifonus mes rekomenduojame kombinuoti su dušo padėklais Galaxy Pro. Giliam padėklui su sėdyne Sabina mes siūlome sifoną Sabina su anga sifonui ir pratekėjimu 52 mm. Vanduo nuteka naudojant „ClickClack sistemą“ (paspaudus sifono dangtelį vandens nutekėjimas sustabdomas, pakartotinai paspaudus vandens nutekėjimas tęsiamas).

Pakankama pralaidos galia
Sifonai RAVAK geba išleisti vandens ne mažiau kaip 30 l per minutę, o tai leidžia juos naudoti dušo kabinose su hidromasažinėmis sienelėmis.

Lengvai valomi
Lengva prieiga prie sifono ir išvalymas – Jūsų ramybės garantija. Jūs galite nesirūpinti, kad sifonas užsiterš ir Jums reikės ieškoti santechniko jį suremontuoti.

Bet kuriam RAVAK padėklo modeliui
Siūlome trijų rūšių RAVAK sifonus, tai suteikia Jums galimybę pasirinkti tam tikram padėklui būtent tą sifoną, kuris geriausiai jam tinka.

Techninė informacija

  • skersmuo: 9 cm
  • aukštis: 8,4 cm
  • vandens išpylimas per minutę: 32 l
  • dangtelis metalinis, juodas matinis
  • Garantija: 3 metų

Sifonas Professional 90 tinka visų tipų dušo padėklams (Ø 90 mm), išskyrus gilų padėklą Sabina. Ypač rekomenduojame padėklams Galaxy Pro (Flat). Prie sifono galima įsigyti redukciją, kuri naudojama perėjimui nuo vieno skersmens (Sifonas RAVAK skersmuo 40 mm) prie kito (kanalizacijos vamzdis skersmuo 50 mm)

3 metų garantija
Juodas dušo padėklų sifonas RAVAK Professional 90

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X01749 Sifonas RAVAK Professional 90, juodas 69,- 69,00
X01304 Sifono redukcija 40/50 mm 3,49 3,49

Duomenys atsisiųsti