Instagram Pinterest Youtube

Net plaunant rankas jauskis, kaip apsilankęs galerijoje

Praustuvai Yard

Daugiau informacijos apie gaminį

Praustuvas Moon 3

Praustuvas MOON3

Iš lieto marmuro pagamintas ir paprastų geometrinių formų įkvėptas praustuvas. Dizaineris transformavo jo formą į praktišką ovalą. Patogus plotis kasdieniam naudojimui. Idealiai atkartoja kitų stačiakampių vonios kambario elementų (plytelių, dušo ar baldų) formą. Gali būti montuojamas ant horizontalios plokštės.


Serija Moon

Tai ant plokštės tvirtinamų praustuvų iš lieto marmuro kolekcija. Šių praustuvų esminė geometrinė forma yra paprastas apskritimas ir jo modifikacijos. Dėl savo nekomplikuotos išraiškos ir vizualinio grakštumo jie tinka visuose šiuolaikiniuose interjeruose.

Praustuvai Moon

Apskritimo forma

Praustuvai Moon vonios kambaryje idealiai atsveria kitų stačiakampių vonios elementų, tokių kaip apdailos plytelės, dušo kabinos ar baldai, griežtumą. Apskritimas interjere veikia kaip elementas, kuris ramina ir kelia malonius jausmus. Lengva Moon praustuvo forma atitinka dabartinę subtilių formų tendenciją.


Praustuvai Moon

Įvairiems skoniams pritaikytų variantų gausa

Praustuvų Moon autorius sukūrė penkių produktų liniją. Kiekvienas iš jų pildo skirtingą pagrindinį reikalavimą. Bazinis apvalios formos praustuvas yra efektingas savo paprastumu ir yra labai praktiškas kasdieniniam naudojimui. Ovalo formos modelis turi dar platesnę prausimosi zoną, taip pat ir daugiau vietos daiktams pasidėti. Plokščiadugnis apvalus praustuvas gali būti tvirtinamas ir prie sienos. Netaisyklingo apskritimo formos praustuvas yra įspūdingas, tačiau kartu ir visiškai funkcionalus artefaktas.


Praustuvai Moon

Progresyvios medžiagos

Praustuvai Moon yra pagaminti iš lieto marmuro. Šioje medžiagoje buvo išsaugoti gamtos marmurui suteikti privalumai, o trūkumai – eliminuoti. Lietas marmuras leidžia nepriekaištingai įgyvendinti norimą produkto dizainą. Praustuvų briaunos yra idealiai tikslios, lygios ir glotnios, paviršius ir aiškiai apibrėžta, idealiai lygus ir tiesus kraštai yra labai poliruoti ir malonus liesti, paviršius blizgus ir malonus liesti, neporėtas, atsparus, tvirtas ir lengvai prižiūrimas.

Techninė informacija

  • matmenys: 46,3 x 38,9x 12  cm
  • medžiaga: kompozitinė - dolomito ir dervos mišinys
  • lenktas vamzdis: ne
  • anga maišytuvui: ne
  • plokštė praustuvui: taip
  • Garantija: 5 metai
  • priedai: Praustuvo sifono galvutės, sifonai, maišytuvai, stalviršiai pagal praustuvą

Praustuvas montuojamas prie plokštės. Jis negali būti atskirai montuojamas prie sienos. Į praustuvą be persipylimo montuojama fiksuota sifono galvutė.

5 metų garantija
Praustuvas Moon 3

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
XJN01300004 460 x 389 x 120 Praustuvas MOON 3 199,- 199,00

Duomenys atsisiųsti