Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

R-box Multi įmontuojamas maišytuvų mechanizmas, paslėptojo montavimo

Termostatinis maišytuvas paslėptojo montavimo Chrome II – trijų režimų R-box Multi

CR II 067.00CR.O3.RB071 / CR II 067.20BL.O3.RB071
Maloni ovalo formų dinamika. Chrome II maišytuvas atspindi dabartines vonios kambario dizaino tendencijas. Paslėptas termostatinis maišytuvas gali kompensuoti slėgio svyravimus vamzdžiuose ir vandens temperatūros svyravimus, taip užtikrinant, kad vanduo visada tekėtų toks šiltas, koks nustatytas.
Akumuliatorius skirtas paslėptam montavimui naudojant R-box. Tai leidžia palaipsniui paskirstyti vandenį į tris vietas. Todėl galite jį naudoti, jei norite turėti viršutinį ir rankinį dušą, taip pat vonios užpildymą arba skalavimo antgalį dušo kampe. Ar rinksitės tradicinį chromo maišytuvą, ar pirmenybę teiksite moderniam juodos spalvos dizainui?


Techninė informacija

  • dizainas: 3 padėčių, su jungikliu, be korpuso – skirtas montuoti su R-box Multi RB 071.50
  • kasetė: termostatinė vandens temperatūros kontrolei
  • spalva:
    • CR: Chrome - chromas
    • BL: Black - juodas
  • maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: vonioms Chrome, kitoms vonioms ir dušo kabinoms RAVAK. 

Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama maišytuvus Chrome II kombinuoti su kitais koncepcijos Chrome gaminiais ir kitais aksesuarais RAVAK. Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

Įmontuojamas paslėptojo montavimo maišytuvų mechanizmas R-box Multi RB 071.50 į maišytuvo komplektą neįeina, jį reikia pirkti atskirai. R-box Multi yra medžiagos tvirtinti prie sienos, bet nėra prijungimo prie vandens ir kitų vandens instaliavimo medžiagų. R-box Multi naudojant plastikinį dekoratyvinį vidinio korpuso dangtelį užtikrina visišką vandentiekio sistemos funkcionalumą net ir išmontavus viršutinę maišytuvo dalį. Naudojant šį dangtelį, galima išleisti orą iš vandentiekio sistemos, nesustabdant vandens. R-box Multi turi aiškiai pažymėtą viršutinę dalį, siekiant teisingai įrengti maišytuvą.

5 metų garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromePastovi temperatūraFastReactionApsauga nuo nudegimoTaupumas
R-box Multi įmontuojamas maišytuvų mechanizmas, paslėptojo montavimo

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070457 CR II 067.00CR.O3.RB071 Termostatinis maišytuvas paslėptojo montavimo Chrome II – trijų režimų R-box Multi, chromas 225,- 225,00
X070469 CR II 067.20BL.O3.RB071 Termostatinis maišytuvas paslėptojo montavimo Chrome II – trijų režimų R-box Multi, juodas 255,- 255,00
X070074 R-box Multi įmontuojamas maišytuvų mechanizmas, paslėptojo montavimo RB 071.50 109,00

Duomenys atsisiųsti