Youtube Instagram

Vandens maišytuvai

Vonios vandens maišytuvas Puri

SIENINIS VONIOS VANDENS MAIŠYTUVAS PURI 150 MM

PU 022.00/150
Unikalus vandens maišytuvas rinkoje, turintis išskirtinį valdymo sistemos sprendimą. Vonios/dušo perjungiklis integruotas vandens maišytuvo korpuso viduje leido pasiekti gryną, universalią formą, kuri papuošia vonios kambarį. Vandens temperatūrą ir naudojimo būdą (vonia/dušas) galima valdyti tiesiog svirtelės pasukimu.

Įvertinimas:
Įvertinimas:


Serija

Sieninis vonios vandens maišytuvas Puri yra unikali naujiena vandens maišytuvų rinkoje! Jo išskirtinumas slypi neeiliniame valdymo sistemos sprendime. Vandens maišytuvo paviršiaus vizualiai nedarko vonios/dušo perjungiklis, jis integruotas pačiame jo korpuse. Vandens temperatūrą ir panaudojimo būdą (vonia/dušas) galima patogiai reguliuoti sukiojant svirtelę į šalis. Vonios maišytuvas be matomo perjungiklio tampa prabangiu kiekvienos vonios aksesuaru. Lygiai kaip ir visiems kitiems RAVAK vandens maišytuvams, Puri kolekcijai siūlome 5 metų garantiją.

Techninė informacija

  • tarpas tarp vandens įvadų: 150 mm
  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 40 mm, keraminė
  • Maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: prie visų vonių
  • priedai: vonios komplektas ir kiti priedai

Puri vonios maišytuvas turi specialią besisukančią kasetę su vonios / dušo jungikliu. Svirties judėjimas į dešinę (dušas) arba į kairę (vonia) reguliuoja tik vandens temperatūrą, o ne pastovų vandens srautą. Vonios kambario vientisam sprendiniui ir dizaino dermei rekomenduojame kombinuoti su kitais Puri vandens maišytuvais. Išoriniam valymui rekomenduojame naudoti valymo priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

Kasetės naudojimo garantija 30 metų5 metų garantijaPratekėjimas 150 mmRavak Cleaner ChromeEasyClean (aeratorius)Metaliniai paviršiai
Vonios vandens maišytuvas Puri

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR     
X070115 PU 022.00/150 Sieninis vonios vandens maišytuvas, 150 mm 179,00