Youtube Instagram

Vandens maišytuvai

Vonios vandens maišytuvas Puri

SIENINIS VONIOS VANDENS MAIŠYTUVAS PURI 150 MM

PU 022.00/150
Unikalus vandens maišytuvas rinkoje, turintis išskirtinį valdymo sistemos sprendimą. Vonios/dušo perjungiklis integruotas vandens maišytuvo korpuso viduje leido pasiekti gryną, universalią formą, kuri papuošia vonios kambarį. Vandens temperatūrą ir naudojimo būdą (vonia/dušas) galima valdyti tiesiog svirtelės pasukimu.

Įvertinimas:
Įvertinimas:


Serija

Sieninis vonios vandens maišytuvas Puri yra unikali naujiena vandens maišytuvų rinkoje! Jo išskirtinumas slypi neeiliniame valdymo sistemos sprendime. Vandens maišytuvo paviršiaus vizualiai nedarko vonios/dušo perjungiklis, jis integruotas pačiame jo korpuse. Vandens temperatūrą ir panaudojimo būdą (vonia/dušas) galima patogiai reguliuoti sukiojant svirtelę į šalis. Vonios maišytuvas be matomo perjungiklio tampa prabangiu kiekvienos vonios aksesuaru. Lygiai kaip ir visiems kitiems RAVAK vandens maišytuvams, Puri kolekcijai siūlome 5 metų garantiją.

Techninė informacija

  • tarpas tarp vandens įvadų: 150 mm
  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 40 mm, keraminė
  • Maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: prie visų vonių
  • priedai: vonios komplektas ir kiti priedai

Puri vonios maišytuvas turi specialią besisukančią kasetę su vonios / dušo jungikliu. Svirties judėjimas į dešinę (dušas) arba į kairę (vonia) reguliuoja tik vandens temperatūrą, o ne pastovų vandens srautą. Vonios kambario vientisam sprendiniui ir dizaino dermei rekomenduojame kombinuoti su kitais Puri vandens maišytuvais. Išoriniam valymui rekomenduojame naudoti valymo priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

5 metų garantijaPratekėjimas 150 mmRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeratorius)Metaliniai paviršiai
Vonios vandens maišytuvas Puri

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR     
X070115 PU 022.00/150 Sieninis vonios vandens maišytuvas, 150 mm 199,00