Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Trijų dalių vonios maišytuvas Puri

Plokštumoje montuojamas vonios vandens maišytuvas Puri 

PU 026.00CR / PU 026.20BL
Trijų dalių maišytuvas Puri tinka montuoti į vonios kraštą arba į plokštę už vonios. Gaminį sudaro trys pagal dizainą suderinti komponentai. Maišytuvas užtikrina lengvą vandens temperatūros reguliavimą ir patogų perjungimą iš vonios pripildymo į prausimąsi duše. Vandens temperatūrą ir naudojimo būdą (vonia / dušas) galima valdyti tiesiog pasukant svirtį. Paskutinėje ertmėje slepiasi ištraukiamas rankinis dušas.

Gaminį galima įsigyti tradicinės chromo arba madingos juodos spalvos.

Įvertinimas:
Įvertinimas:


Serija Vonios maišytuvai

Iš vonios maišytuvų Puri serijos galite rinktis prie sienos montuojamą variantą arba trijų dalių maišytuvą, skirtą montuoti į vonios kraštą arba į karkaso plokštę už vonios. Trijų dalių maišytuvas užtikrina puikią vandens temperatūros kontrolę ir patogų perjungimą iš vonios pripildymo į prausimąsi duše. Sieninis vonios vandens maišytuvas Puri yra unikali naujiena vandens maišytuvų rinkoje! Jo išskirtinumas slypi neeiliniame valdymo sistemos sprendime. Vandens maišytuvo paviršiaus vizualiai nedarko vonios/dušo perjungiklis, jis integruotas pačiame jo korpuse. Vandens temperatūrą ir panaudojimo būdą (vonia/dušas) galima patogiai reguliuoti sukiojant svirtelę į šalis. Vonios maišytuvas be matomo perjungiklio tampa prabangiu kiekvienos vonios aksesuaru. Lygiai kaip ir visiems kitiems RAVAK vandens maišytuvams, Puri kolekcijai siūlome 5 metų garantiją.

Įvertinimas:
Įvertinimas:

Techninė informacija

  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 40 mm, keraminis
  • spalva:
    • CR chrome - chromas
    • BL black - juodas
  • Maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: prie visų vonių su pakankamu viršutinio vonios krašto ar plokštumos pločiu (City / City Slim, Formy 01, Freedom W, Gentiana, 10°)

Trijų dalių Puri maišytuvas turi specialią besisukančią kasetę su vonios / dušo perjungimu. Pasukus svirtį į dešinę (dušas) arba į kairę (vonia) reguliuojama tik vandens temperatūra, o ne vandens srovė, kuri yra stabili. Maišytuve yra ištraukiamas dušas su viena 175 cm ilgio metaline žarna.
Vonios kambario vientisam sprendiniui ir dizaino dermei rekomenduojame kombinuoti su kitais Puri vandens maišytuvais. Išoriniam valymui rekomenduojame naudoti valymo priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

Į gaminį neįeina automatinė žarnos ritė ir išleidimo anga įtekančiam vandeniui nuleisti. Montuodami gaminius užtikrinkite prieigą prie maišytuvo, kad ateityje juos būtų galima patogiai aptarnauti.

 

5 metų garantijaEasyClean (dušo galvutės)EasyTwistRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeratorius)
Trijų dalių vonios maišytuvas Puri

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070142 Vonios krašto maišytuvas PU 026.00CR 325,- 325,00
X070186 Vonios krašto maišytuvas Puri black, PU 026.20BL 399,- 399,00